У Варшаві, зокрема, хочуть популяризувати слоган "Слава Україні! – Героям Слава!" хештегом #GloryToHeroes у контексті ситуації, яка склалась навколо форми української збірної. Дипломати США, Канади та Великої Британії вдягнули нову форму та висловили захоплення українськими гравцями, побажавши їм перемоги.

Цікаво Українські артисти, чиї пісні залюбки наспівує весь світ

Новий хештег

Речниця Посольства України у Варшаві Юлія Блородій розповідає, що флешмоб #GloryToHeroes полягає у тому, щоб всі бажаючі з різних країн світу відзняли відео на підтримку української збірної, супроводжуючи його фразою "Героям Слава!" та відповідним хештегом.

Ми хочемо, щоб до акції підтримки долучились не лише українці в Україні, але й українська громада по цілому світу, посольства та всі небайдужі,
– зазначила дипломатка.

Окрім цього, за словами посадовиці, мовиться про активне залучення до спорту людей і з різними фізичними вадами, зокрема, щоб вони інтегрувались до футбольних змагань, аби в Україні почав розвиватись ампфутбол.

Іноземці в українській формі

Працівники посольств США, Великої Британії та Канади в Україні також небайдужі до української збірної з футболу. Першими стрічку твітеру прикрасили представники Канади.

Згодом з'явився допис зі світлинами у новій українській формі представників посольства США. Дипломати написали: "Не знаємо, хто переможе, але українська команда однозначно виглядатиме чудово!".

Посольство Великої Британії також відреагувало на нову форму української збірної, додавши хештеги #ЄВРО2020 та #КримЦеУкраїна.