Так, знаходити собі заходи до душі в незнайомих містах завжди можна за допомогою старих-добрих афіш, але набагато зручніше моніторити тематичні сайти, мобільні додатки, а також відповідні спільноти в соцмережах. Тож сервіс TransferGo ділиться корисною інформацією, як у Варшаві, Кракові, Гданську чи іншому польському місті дізнатися, куди заглянути поблизу сьогодні ввечері, як не пропустити концерт улюбленого гурту та на який спортивний або ж культурний захід завітати.

Це цікаво Жінки з дітьми на ринку праці: як українські біженці вплинули на актуальні пропозиції в Польщі

Які застосунки встановити, аби бути в курсі актуальних заходів у Польщі

All Events in City

Це масштабний агрегатор подій, який доступний у 30 тисячах міст світу, серед яких є і великі міста Польщі. У програмі можна зручно та легко вибирати заходи за категоріями та особистими інтересами. Все, що сподобалося, можна додати до свого календаря Google, аби не забути.

Vamos

Цей додаток корисний тим, що він не лише збирає в одному місці інформацію про усі цікаві події у вибраному місті, а й показує, хто з ваших друзів у фейсбуці планує відвідати той чи інший івент. Програма працює у 50 країнах світу.


Як дізнатися про концерти в Польщі / Фото pexels

Songkic

Цей застосунок точно повинні встановити любителі концертів. Програма стане в пригоді тим, хто не хоче пропустити виступи улюблених артистів чи гуртів. У додаток можна імпортувати імена музикантів з ваших музичних бібліотек, наприклад Spotify або Apple Music. А далі Songkick відстежуватиме, де і коли даватимуть концерти улюблені співаки та співачки.

На яких сайтах стежити за цікавими заходами у найбільших польських містах

Варшава

  • Warsaw Now. На сайті можна дізнатися, що, де і коли заплановано у столиці Польщі. Тут оновлюють інформацію щодо концертів, зустрічей, заході, виставок, сеансів кіно та театру.

Краків

  • UAinKrakow. Перший та головний інформаційний портал для українців у Кракові. Автори не лише розповідають про актуальні івенти в місті, а й діляться корисною інформацією щодо адаптації в Польщі.

Вроцлав

  • Kulturalny Wrocław. Якщо ви хочете дізнаватися свіжу інформацію зі світу культури у Вроцлаві, тоді додайте цей сайт у закладки.

Гданськ

  • Gdańsk. Усі спортивні, культурні, освітні та інші івенти в Гданську оформленні у зручному та зрозумілому форматі календаря подій.
  • Visitgdansk. Офіційний туристичний портал Гданська, де є усе про пам'ятки, проведення вільного часу в місті та актуальні атракції для місцевих жителів та іноземців.

За актуальними подіями у містах Польщі можна стежити онлайн / Фото pexels

Ресурси, де можна шукати заходи за інтересами по усій Польщі

Вам достатньо обрати місто, в якому перебуваєте, категорію подій, які вас цікавлять (концерти, виставки, лекції тощо) та вказати зручні часові рамки. Після цього на сайті з'явиться перелік івентів за вашими інтересами.

Корисні посилання для тих, хто цікавить концертами українських артистів

  • Concert.ua. Афіша виступів українських артистів в Україні та за кордоном, зокрема в Польщі.
  • Kontramarka. Національний квитковий оператор, де можна дізнатися про всі заходи (концерти, фестивалі, бізнес конференції, семінари тощо) не лише в Україні, а й в сусідній Польщі.

Польща багата на цікаві події, а Варшаву й взагалі називають фестивальною столицею Польщі. Тут кожен зможе знайти заходи для себе. А щоб організувати незабутні вихідні, достатньо просто стежити за івентами в місті і обрати те, до чого душа лежить.