Велика Британія непохитно стоїть на боці українців. З першого дня війни Посольством України у Великій Британії спільно з волонтерським десантом реалізується важливий проєкт під назвою With Ukraine.

Актуально Як миттєво та безплатно надіслати кошти в Україну

Детальніше про проєкт

With Ukraine – це платформа, створена Посольством України у Великій Британії для консолідації міжнародних зусиль у зборі коштів для надання гуманітарної підтримки Україні та її народу. Лише за перший тиждень роботи вдалося зібрати близько 1 мільйона доларів. Гроші продовжують активно надходити з усіх куточків світу. Наразі левова частка ресурсів все ж походить з Великої Британії.

Кошти не затримуються на рахунках, а миттєво перетворюються на реальну допомогу для українських громадян. До прикладу, волонтери вже відправили 35 тонн сухпайку від ексклюзивного постачальника ООН (це 41 000 порцій) та 60 тонн тактичної медицини.

Швидкий темп роботи було завдано ще на початку діяльності. Так, платформа вийшла у реліз і почала працювати вже через 1,5 дні після початку воєнних дій в Україні. Ефективна робота Вадима Пристайка, Надзвичайного і Повноважного Посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії дозволила швидко здійснити набір команди та спланувати кроки реалізації задуму.

Хто має досвід роботи з банками Великої Британії, той може уявити весь спектр викликів. Втім, організаторам вдалося рекордно швидко відкрити нові рахунки, придбати домен, налаштувати DDoS-захист від Cloudflare та додати функціонал платіжних систем Stripe та PayPal. Окрім практичних рішень, не забули й про розробку доречної корпоративної стилістики.

Також, що цікаво, Посольство України у Великій Британії стало першим клієнтом з публічного сектору найдорожчої приватної фінтех-компанії Кремнієвої долини Stripe.

Після налагодження роботи в Apple pay та Google pay проєкт поставив за мету зайнятися можливістю впровадження криптовалютних операцій. Робота над втіленням цієї ідеї триває.

До речі, With Ukraine вже встигли випробувати багато знаменитих українських та іноземних діячів. Платформу рекомендують сер Річард Бренсон, мер Лондона Садік Хан та Андрій Шевченко.

Посольство України у Великій Британії та команда волонтерів створили проєкт для збору коштів на гуманітарні потреби України / Фото Посольство України у Великій Британії

Посольство висловлює свою подяку всім небайдужим, які долучилися до цієї важливої роботи, зокрема компанії TransferGo за допомогу в організації процесів, Анастасії Фоменко за швидкі та нестандартні рішення у перші дні запуску проєкту та іншим.

До слова, TransferGo на знак підтримки України також оголосив про можливість здійснення безплатних та миттєвих міжнародних грошових переказів з тарифом "Зараз", щоб українці за кордоном могли максимально зручно та швидко допомагати близьким в Україні.

З TransferGo можна надіслати гроші в Україну за дві хвилини й без комісії / Зображення TransferGo