Тому сервіс переказу коштів TransferGo підготував серію відео про життя у Польщі на своєму ютуб-каналі, щоб допомогти українцям, які мають намір або вже переїхали в цю країну. У відео висвітленні питання, з якими стикається кожен, хто оселяється в Польщі.

Цікаво У яких містах Польщі продукти найдорожчі: свіже дослідження

Що можна дізнатися на каналі TransferGo про життя у Польщі

Сотні тисяч українців за останній рік побували в Польщі й зіткнулися з одними й тими ж проблемами та питаннями. Наприклад, стосовно отримання PESEL, відкриття рахунку у польському банку та іншими.

Щоб полегшити процес адаптація громадян України в новій країні, компанія TransferGo реалізувала проєкт по створенню відеороликів з найнеобхіднішою інформацією про життя у Польщі. Наприклад, у відео експерти розповіли про грошову допомогу, яку українці можуть оформити в Польщі. Зокрема, про:

  • одноразову допомогу 300 злотих,
  • програми підтримки батьків з дітьми 500+,
  • "Добрий старт".

Інше відео присвячене питанням, пов'язаним з орендою житла. Якщо ви не знаєте, що таке кауція або чинш – скоріше дивіться ролик! Також з нього можна дізнатися про те, які договори оренди існують в Польщі та чим вони відрізняються.

Крім цього, є детальне роз'яснення про карту побиту в Польщі та документи, які потрібні для її оформлення.

Дізнайтеся, які документи потрібні для подання на карту побиту в Польщі: відео

Всі відео про життя у Польщі зібрані в один плейлист, аби спростити користувачам пошук необхідної інформації. Список буде доповнюватись, тож варто підписатися на канал TransferGo, щоб не пропустити нові корисні публікації.

Місія TransferGo – полегшити життя мігрантів

Компанія TransferGo прагне полегшити життя мігрантів та допомогти їм освоїтися в новій країні. Багато уваги приділяється українцям, які вимушено опинилися в різних країнах Європи та змушені адаптовуватись на новому місці.

Окрім серії відео на ютуб-каналі, TransferGo створив довідник "Українці в Польщі", а також підготував інструкцію по заповненню декларації PIT.

Як подати декларацію PIT: дивіться відеоінструкцію

Але це ще не все! У блозі сервісу TransferGo зібрано безліч статей про життя не тільки у Польщі, а й в Німеччині, Чехії, Литві, Великій Британії та інших країнах. Також є корисні матеріали про те, як:

  • накопичити фінанси,
  • не стати жертвою шахраїв,
  • вивчати іноземні мови,
  • підготувати резюме та багато інших.

Як вигідно переказати кошти з Польщі в Україну?

Багато українців, які переїхали в Польщу, мають рідних та друзів на Батьківщині. Часом треба допомогти грошима батькам або, наприклад, привітати близьких зі святами. Із сервісом TransferGo переказ коштів з Польщі в Україну відбудеться швидко та безпечно. А ще можна взяти участь у бонусній програмі "Запроси друга" та отримати 22 євро за кожного запрошеного.