Тайвань планує платити туристам за відвідування країни

Влада країни вирішила залучати туристів незвичайним способом. Їм збираються платити гроші за відвідування Тайваню.

Може зацікавити Паризьку оперу Гарньє можна буде забронювати на Airbnb: який вигляд мають розкішні "Ложі пошани"

Нову програму реалізовуватимуть у два етапи. До 2023 планують залучити близько 6 мільйонів туристів, до 2026 – збільшити цю цифру до 10 мільйонів.

Які будуть суми виплат:

  • індивідуальні туристи зможуть отримати по 5 000 тайванських доларів (близько 154 євро);
  • групи – по 20 000 (близько 615 євро).

Міністр транспорту Ван Куо-цай заявив у середу, що грошова допомога буде доставлена в цифровому вигляді. Ці кошти можна буде використати на житло, харчування та розваги. Щоправда, як можна подати заявку на "гранти", поки не повідомляють.

Гроші будуть виділятися в рамках кількох заходів щодо просування туризму,
коментує генеральний директор Бюро з туризму Чан Ші-Чжун.

Водночас інші країни запроваджують туристичні податки. Збори для мандрівників уже діють у Туреччині, Латвії та Іспанії. У Таїланді та на Сейшелах планують запровадити цьогоріч, але трохи згодом.

Туризм у Тайвані

Заходи спрямовані на залучення більшої кількості відвідувачів з ключових ринків, включаючи Японію, Південну Корею, Південно-Східну Азію, Гонконг і Макао, а також Європу і Америку.

Тайвань побачив трохи менш як 900 000 в'їзних відвідувачів у 2022 році, згідно зі статистикою Тайванського бюро туризму. Серед найбільших груп були відвідувачі з В'єтнаму, Індонезії, Японії та США. Ці цифри є часткою від показників 2019 року, коли Тайвань залучив рекордні 11,8 мільйона міжнародних туристів – більш ніж на 7% більше, ніж у попередньому році.

Острів скасував обмеження на в'їзд у жовтні 2022 року, після одного з найдовших закриттів кордонів у світі.