Вже традиційно тисячі вогників засяють у Вілянівському палаці. Світлова інсталяція стане відмінним місцем відпочинку холодними осінніми та зимовими вечорами як для дітей, так і для дорослих.

Важливо Самоідентифікація через мистецтво: як українка популяризує рідну культуру у Кракові

Що таке Королівський сад світла

Це відома на всю Польщу виставка просто неба, в межах якої з тисяч кольорових світлодіодів створюють різні фігури. Прогулюючись парком після настання темряви, гості ніби потрапляють в інший світ.

Потрапити до парку можна через 75-метровий світловий тунель, в якому звучить класична музика. У дворі гостей зустрічає освітлена альтанка, під охороною орлів, за якою розташований Королівський Зимовий сад.

Фантастичний Королівський сад світла / Фото Go Poland

Чим Королівський сад світла дивуватиме цьогоріч

Щороку організатори готують сюрпризи для гостей виставки. Цей рік не стане винятком, однак нові інсталяції будуть з'являтися поступово. У грудні, наприклад, запрацює частина саду, яка називається Розарій.

Прекрасним доповненням до Королівського саду цьогоріч стане карусель світла, оформлена в воістину королівському стилі, сяюча сотнями теплих вогнів.

Відкриття казкової виставки

Урочисте відкриття заплановане на 9 жовтня і розпочнеться о 17:00. Також в цей день відбудуться інтерактивні покази на фасаді палацу.

У сезоні 2021/22 сад працюватиме з 9 жовтня 2021 по 27 лютого 2022 року. Крім вихідних днів:

  • 1 листопада,
  • 24 і 31 грудня 2021 року.

Вартість квитків

  • Понеділок – п'ятниця: звичайний квиток 20 злотих, пільговий квиток 5 злотих (студенти, школярі та інші).
  • Субота – неділя, а також 11 листопада, 6, 25 і 26 грудня, 1 і 6 січня, 14 лютого: звичайний квиток 40 злотих, пільговий квиток 10 злотих.