Зокрема, PKP Intercity анонсувала запуск 11 додаткових міжнародних рейсів 2024 року. З Варшави до Берліна курсуватимуть 4 експрес-поїзди на день. Що ще треба знати про нові рейси, розповідаємо далі.

Читайте також Австрія, Чехія та Польща: в Укрзалізниці анонсували нові міжнародні маршрути на 2024 рік

У Польщі запускають нові рейси

Так, буде 11 додаткових міжнародних поїздів (всього 63). Більше поїздів курсуватиме із Варшави, Кракова, Білостока, Ополе, Лодзі, Вроцлава та Жешува. Новий розклад на 2024 рік набуде чинності з 10 грудня.

З Варшави до Берліна курсуватимуть чотири експрес-поїзди на день, найшвидшим із яких можна буде доїхати за 5 годин 21 хвилину.

З 10 грудня відомий потяг "Шопена", який раніше сполучав Варшаву та Відень, розширить маршрут до Німеччини, роблячи зупинки в Празі та Відні. Кінцевим пунктом призначення цієї поїздки буде Мюнхен, що дасть мандрівникам можливість легко пересісти на поїзд, що прямує до мальовничих Альп.

Значною подією є запровадження щоденного поїзда IC Odra для встановлення сполучення між Краковом і Берліном. Цей потяг робитиме заплановані зупинки у таких містах, як Катовіце, Ополе, Вроцлав і Зелена Гура, покращуючи сполучення та зручність для пасажирів.

Крім того, поїзд IC Danubius задовольнить потреби ранкової подорожі, сполучаючи Вроцлав і Краків із Віднем, й вечірнє повернення. Поїзд складатиметься з двох груп вагонів, які з'єднають у Богуміні, звідки всі пасажири продовжать рух до Австрії.

PKP Intercity запускає нові експрес-потяги

PKP Intercity запускає нові експрес-потяги / Фото Unsplash

На мандрівників чекає сенсаційна зміна на шляху до Закопане

У попередні роки поїзди туди ходили лише під час різдвяних та зимових канікул, а також під час літніх канікул. З 22 грудня, напередодні Різдва завдяки завершенню чергового етапу модернізації шляхів вони курсуватимуть щодня.

Найкращі залізничні маршрути між містами світу

Залізничні маршрути по всій Європі не тільки пропонують можливість досліджувати чарівні міста та природні ландшафти, але є і економічно ефективним рішенням. Численні європейські перевізники віддають перевагу задоволенню пасажирів, забезпечуючи максимальний комфорт під час подорожей.

Дізнайтеся детальніше про найкращі залізничні маршрути між містами Європи. До слова, чимало з них обійдуться всього у 29 євро.