Виняткову реферальну програму створив сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo. Одна з соціальних місій компанії – всебічна підтримка українців за кордоном. TransferGo регулярно запроваджує акції, організовує програми та заходи, спрямовані робити рутину трудових мігрантів значно комфортнішою.

Дізнавайтеся також Як українцю відкрити та закрити рахунок в польському банку: інструкція і порівняння фінустанов

Чому трудовим мігрантам варто звернути увагу на TransferGo

Тепер, щоб надіслати гроші в Україну, не треба відвідувати установи, залучати третіх осіб та поспішати. Лише кілька натискань з власного смартфона – і через лічені хвилини кошти опиняться на рахунку одержувача. При цьому грошовий переказ надійно захищений. А якщо у процесі виникають питання, то безкоштовну фахову консультацію завжди готові надати працівники служби підтримки. Що важливо, відділ має зокрема україномовних та російськомовних консультантів. Ці та інші зручності доступні клієнтам TransferGo. Тож не дивно, що сервіс обирають понад 3,5 мільйони клієнтів по всьому світу.

Компанія не новачок на ринку. За понад 9 років успішної діяльності TransferGo заслужив довіру безлічі українців, які вдячні за якісне обслуговування та посилену увагу до потреб користувачів. А можливість отримувати пасивні доходи з TransferGo у нескладний спосіб ще більше заохочує українців залишатися вірними сервісу.

З TransferGo зручні грошові перекази можливі за допомогою смартфону / Фото TransferGo

Як заробити на міжнародних грошових переказах

Заробляти з TransferGo – просто. Компанія пропонує клієнтам можливість отримувати бонуси за перекази друзів. В особистому кабінеті користувачі можуть знайти унікальний реферальний код, за допомогою якого й вдасться накопичувати реальні гроші на рахунок. Отже, щоб отримати свою винагороду, слід здійснити такі кроки:

  1. Розказати знайомим про переваги використання сервісу TransferGo.
  2. Знайти свій код запрошення у розділі "Запросити" на сторінці особистого акаунту.
  3. Поділитися реферальним кодом за допомогою СМС, соціальних мереж або месенджерів.
  4. Отримати свій грошовий бонус після реєстрації з унікальним кодом та першого переказу нового користувача.

Щоразу, коли запрошений друг переказує мінімум 100 євро з однієї валюти в іншу в перші 6 місяців після реєстрації, учасник бонусної програми отримує винагороду у сумі 22 євро.

Після успішних транзакцій слід повернутися до розділу "Запросити" та заповнити свої дані для виплат. Тоді бонус буде зарахований протягом 5 робочих днів після надсилання запиту.

Як заробляти на грошових переказах TransferGo / Скриншот сервісу TransferGo

Відгуки українців, які успішно користуються бонусною програмою від TransferGo

Перевірив на власному досвіді правдивість вигоди TransferGo вінничанин Юрій Мельник. Чоловік є клієнтом компанії вже 5 років, 4 з них працює у Польщі, звідки регулярно надсилає кошти батькам за допомогою додатку TransferGo. Каже, обирає цю платіжну систему через зручність, простоту, низькі комісії, швидкість, безпеку і вигідну реферальну програму. До того ж Юрій кілька разів вигравав у різних конкурсах та розіграшах від компанії, які проводилися на офіційних ресурсах TransferGo Ukraine.

Юрій запрошує нових користувачів за своїм унікальним кодом кожного дня. З 2018 року він розповів про TransferGo 4 020 людям, 1 307 з яких скористалися сервісом та принесли йому непогані гроші.

Зазвичай я ділюся своїм кодом у соціальних мережах. Найбільше за місяць вдалося отримати близько 1 700 євро, а загалом на реферальній програмі я вже заробив майже 15 000 євро,
– ділиться пан Мельник.

Позитивну оцінку реферальній програмі TransferGo також дає уродженець Дніпра Олександр Полянський. У 2017 році чоловік жив та працював у Польщі. При цьому щомісяця переказував кошти на Батьківщину. З переваг обраного сервісу відзначає відсутність прихованих комісій, вигідний курс, зручність та бонуси.

Наразі Олександр живе та працює в Україні, тому не здійснює міжнародні грошові перекази за допомогою додатку TransferGo. Але продовжує заробляти, запрошуючи друзів приєднатися до сервісу.

На цю мить вже понад 6 000 людей скористалися моїм запрошенням. Більше як 1 000 з них здійснили перекази – і я отримав за це гроші,
– підтверджує Олександр.

Таким чином на реферальній програмі від TransferGo може без особливих зусиль заробляти кожен охочий.

TransferGo дарує бонуси за запрошення друзів / Фото Pexel