До теми Українці в Польщі почали отримувати квартири: де саме і які умови

Платформа нещодавно відновила цей вид допомоги і продовжила надавати короткострокове розміщення для українців до 31 грудня 2023 року. Заявки на тимчасове житло в Європі можна подавати онлайн. Але є деякі умови:

  • Житло надається лише сім'ям з дітьми;
  • Мешкати в тимчасовому житлі можна від 7 до 30 днів;
  • Програма доступна лише для тих, хто раніше не користувався допомогою United for Ukraine.

Як подати заявку

Якщо ви переконались, що відповідаєте вищезазначеним умовам, можете подаватися на безкоштовне тимчасове житло. Для цього зверніться на сайт платформи UFU.

Далі вам потрібно буде надати про себе потрібну інформацію. Заповніть пункти про те, кому, де і на який час потрібне житло. Також важливо підтвердити, що родина тікала з України через війну і перебуває у складних обставинах. Підтвердити свою особу можна за допомогою українського паспорта, дозволу на роботу або посвідки на проживання в Україні.

Після цього ви зможете знайти варіанти тимчасового розміщення в Європі від Airbnb та United For Ukraine.

United For Ukraine — це міжнародна організація, яку створено в перші дні війни з метою надання допомоги українським біженцям за кордоном. Під час перших тижнів повномасштабної війни, понад 150 волонтерів у 34 країнах долучилися до благодійних заходів. Українці можуть звертатися до фахівців платформи за інформаційною допомогою, юридичною консультацією чи психологічною підтримкою.