Відповідну заяву поширила організація "Українські американці за Байдена". Там подякували президенту США за постійну підтримку.

Читайте також Легко не буде, нас тут ніхто не чекає, – українка розповіла, як знайти роботу в Польщі

До чого заликали американські українці

При цьому, у діаспорі закликали американську владу прискорити кроки у відповідь на агресію з боку Кремля. "Україна чинила запеклий опір, сплативши високу ціну для нації, щоб захиститися самій та стати оплотом для Європи", – відзначили закордонні українці.

Для того, аби надіслати чіткий меседж Путіну, ми закликаємо завершити розробку жорсткого пакета державних й персональних санкцій для стримування Росії,
– запропонували представники діаспори.

Крім цього, вони закликали прискорити надання зброї та іншої допомоги Україні. А також застергли, що небезпечні імперські амбіції Путіна нікуди не зникнуть. Тому послідовна підтримка з боку міжнародних партнерів вкрай важлива для Києва.

Американські українці зазначили, що висловлювання очільника Кремля про загрозу для Росії з боку НАТО є надуманими. Вони закликали не дозволять Путіну користуватися своїми ультиматотами як "розмінною монетою" з обінянки послабити агресію.