У рамках доброї ініціативи TransferGo профінансував відкриття сенсорного кабінету у Варшаві у Центрі "Gramotej", де маленькі українці безкоштовно проходять спеціальну терапію.

Це цікаво Власниця мережі HAIRCUT EXPRESS Ірина Погодіна поділилася особливостями ведення бізнесу у Польщі

Співпраця компанії TransferGo та центру "Gramotej"

Вже 4 роки у Варшаві діє Центр інклюзивної освіти "Gramotej". Основний напрямок його діяльності – робота з дітьми з обмеженими можливостями. З початку війни в Україні у "Gramotej" функціонувала безкоштовна денна група для маленьких українців. Аби заняття були ще ефективнішими, необхідно було облаштувати сенсорний кабінет.

Співзасновник компанії TransferGo Юстінас Ласевічус серйозно віднісся до подій в Україні та вирішив підтримати українських біженців. За його ініціативою компанія TransferGo придбала необхідний інвентар для сенсорного кабінету в центрі "Gramotej": лікувальний гамак, батут, балансувальну платформу з лабіринтом, реабілітаційний м'яч, сухий басейн із кульками, балансир та інше обладнання.

Також було організовано групу для 15 діток, які приїхали до Польщі після 24 лютого та мають направлення на терапію. Діти безкоштовно відвідують логопедичні та логоритмічні заняття, а також проходять сенсорну, пісочну та АВА-терапію. За словами директорки Центру "Gramotej" Інни Олехнович, дітям з особливостями розвитку важливо не переривати терапію, спеціальні заняття потрібно відвідувати постійно.


Співзасновник компанії TransferGo Юстінас Ласевічус з колегами у Центрі "Gramotej" / Фото TransferGo

Благодійний проєкт TransferGo – важлива підтримка для українських сімей

Учасниця благодійного проєкту Лариса з Одеси розповіла, що вдома син відвідував спеціалізований дитячий садок, а також додаткові заняття. Завдяки безперервній роботі у дитини був прогрес. Події в Україні та переїзд до Польщі не пройшов безслідно. Тому зараз хлопчик дуже потребує терапії. Лариса поділилася, що у Варшаві 30-хвилинне заняття з дитиною коштує 100 злотих. Відповідно, на місяць виходить чимала сума. Тому можливість безкоштовно отримувати терапію – суттєва допомога для сім'ї.

Ще одна учасниця проєкту – Ганна з Чернігівської області. Вона приїхала до Варшави з донькою та сином одразу після початку війни. У дівчинки спинальна м'язова атрофія (СМА), тому їй потрібно отримувати медикаментозне лікування та проходити регулярно реабілітаційну терапію. Дитина із задоволенням відвідує заняття у "Gramotej". Педагоги тут уважні, чуйні і, що важливо, говорять українською та російською мовами. За відсутності мовного бар'єра терапевтичні заняття проходять набагато ефективніше.


TransferGo профінансував відкриття сенсорного кабінету в "Gramotej" / Фото TransferGo

Що відомо про TransferGo

TransferGo – міжнародний сервіс переказу коштів. Він популярний і серед українців, оскільки можна легко та зручно надіслати гроші з європейської картки на картку будь-якого українського банку. Транзакція займе усього кілька хвилин, і при цьому не потрібно сплачувати жодної комісії.

TransferGo активно підтримує українців після 24 лютого. Компанія одна з перших зробила перекази з-за кордону в Україну миттєвими та без додаткової плати. За 90 днів війни за допомогою сервісу TransferGo на карти українських банків надійшло понад 100 мільйонів євро приватних грошових переказів.