В країнах Азії фіксують небезпеку зростання захворювання на COVID-19. На тлі актуальної ситуації влада Таїланду вирішила відновити деякі вимоги щодо перетину кордону, які діяли з початку пандемії коронавірусу.

Читайте також Зимові канікули: коли відпочиватимуть школярі у Польщі

Нові вимоги для в'їзду в Таїланд

Відтак, туристи, які планують перетнути кордон Таїланду, повинні мати сертифікат про вакцинацію або довідку про одужання від COVID-19. Нові правила набирають чинності уже відсьогодні, 9 січня, і будуть діяти до 31 січня. Щоправда, ці вимоги актуальні не для усіх, а лише для тих, кому виповнилося 18 років.

Вимоги для іноземців, які прямуватимуть до Таїланду з 9 до 31 січня

  • Мандрівники, яким уже є 18 років, мають пред’явити підтвердження повної вакцинації (щонайменше 2 дози вакцини, при цьому другий компонент вакцини має бути отримано щонайменше за 14 днів до в’їзду в країну) або довідку від лікаря, що підтверджує одужання від коронавірусу, отриману не пізніше, ніж за 180 днів. Список вакцин, схвалених ВООЗ і Міністерством громадської охорони здоров’я Таїланду можна знайти за посиланням.
  • Туристи без вакцинації мають надати лист-обґрунтування від лікаря.
  • По прильоту 5% пасажирів вибірково здають ПЛР-тест.
  • Вимоги вакцинації та страхування не поширюються на власників тайських паспортів.
  • Вимоги вакцинації та страхування не поширюються на пасажирів, які подорожують транзитом. Вони повинні дотримуватися вимог країни призначення.
  • Туристам із симптомами Covid-19 рекомендовано пройти тестування на коронавірус після прибуття.