Той, хто бодай раз в житті був у Вроцлаві під час різдвяних свят, знає, як це місто вміє розважати та дивувати.

Цікаво Кав'ярня-книгарня Nić святкує рік: як працює острівець української культури у центрі Кракова

Різдвяний ярмарок у Вроцлаві називають одним з найгарніших в Європі. І, повірте, не просто так. З усіх боків ви відчуваєте шалені аромати копченого сиру, святкової випічки "кюртошкалач", ковбасок та смажених каштанів. А зігрітися на морозі допоможе польський варіант глінтвейну "гжанець", який подають у спеціальних святкових чашках.

Що відомо про різдвяний ярмарок у Вроцлаві?

Вперше різдвяний ярмарок у Вроцлаві відбувся ще у 2008 році й відтоді став надзвичайно популярним серед поляків і туристів. А 2016 року німецька газета Die Welt включила його у список п'яти найкрасивіших різдвяних ярмарків у Європі – поряд з ярмарками у Брайтоні (Велика Британія), Страсбурзі (Франція), Больцано (Італія) та Пуерто Порталес (Іспанія).

Святковий ярмарок вже традиційно розпочав свою роботу на ринковій площі Вроцлава, в самому центрі міста. Її локалізація буде також на вулицях:

  • Площа Ринок (південь, схід та північ),
  • вулиця Свидницька (від підземного проходу на Ринкову площу),
  • вулиця Олавська (від вулиці Чобітної до Ринкової площі),
  • Площа Сольна.

Графік роботи ярмарка

Ярмарок офіційно почав роботу 19 листопада та працюватиме до Нового року. Заклади швидкого харчування та кіоски будуть відкриті щодня з 10:00 до 21:00. Також на відвідувачів чекатиме парк розваг.

Грандіозний різдвяний ярмарок у Вроцлаві / Фото Travel Calendar