Педроза активно веде свій блог, у якому розповідає деталі та цікаві факти про роботу бортпровідниці. Окрім того, вона дає порадити пасажирам, як діяти, аби політ минув абсолютно комфортно та безпечно.

Зверніть увагу Популярний європейський пляж запровадив колосальні штрафи за пісок

Яка звичка пасажирів – смертельно небезпечна

Бортпровідниця розповіла, що засинати перед зльотом – дуже погана ідея. Звичайно, деякі люди вважають, що так час пролетить швидше. Окрім того, є пасажири, які дуже втомлюються перед мандрівкою й тому намагаються відразу заснути.

Водночас просто "сісти й полетіти" – дуже погана ідея. У перші хвилини бортпровідники та бортпровідниці розповідають важливі деталі, які у випадку критичної ситуації можуть врятувати життя. Якщо ж пасажир або пасажирка усе проспить, в екстреному випадку може запанікувати й не виконати потрібні дії.

Засинати перед зльотом не тільки шкідливо для вух, а й потрібно пам'ятати, що рулювання — один із найвідповідальніших етапів польоту. Ви маєте бути впевнені, що повністю усвідомлюєте ситуацію і повністю готові на випадок надзвичайної ситуації або необхідності евакуації,
– наголосила Педроза.

Також вона порадила пасажирам не пити на борту алкогольні напої, які вони принесли з собою. Члени екіпажу мають бути впевнені, що люди п'ють відповідально, а це можна відстежити лише в одному випадку: якщо пасажири обирають напої, наявні на борту.