Однак менше, аніж через два тижні після повернення у повітряний простір Ізраїлю Ryanair вирішив скасувати рейси. Причиною такого рішення називають високі аеропортові збори.

Зверніть увагу Щонайменше 50 євро: відома авіакомпанія запроваджує штрафи для пасажирів

На це вплинула війна між ХАМАС та Ізраїлем. Кількість рейсів на територію країни суттєво знизилася. Як наслідок – у Тель-Авіві в аеропорту Бен-Гуріон закрили термінал 1. Там були суттєво менші збори. Всі рейси зосередилися у терміналі 3.

Ryanair раніше працював у лоукост-терміналі 1, який досі не відкритий. Єдиним відкритим терміналом в аеропорту Бен-Гуріона залишається дорогий термінал 3,
– мовиться у повідомленні.

Чи є шанс на відновлення польотів

В авіакомпанії попросили вибачення у пасажирів, яким це рішення спричинило незручності. У Ryanair наголосили, що залишаються прихильними до Ізраїлю. Коли термінал 1 запрацює, рейси сподіваються відновити.

До слова, з 1 лютого Ryanair відновив польоти до Тель-Авіва з таких міст:

  • Мілан;
  • Марсель;
  • Відень;
  • Баден-Баден.

Раніше про повернення до Ізраїлю оголосили також лоукостер Wizz Air. Водночас заявили, що спершу польоти здійснюватимуть за обмеженою кількістю маршрутів. Вирушити до Тель-Авіва можна буде з таких міст: Будапешт, Бухарест, Софія, Краків, Лондон, Рим.