Ryanair прибрав Україну з системи бронювання

Зокрема, таку заяву робив ірландський лоукостер Ryanair. Однак вже зараз повністю прибрав згадування міст України зі своєї системи бронювання.

Цікаво SkyUp планує запустити власну авіакомпанію в Європі

Наразі авіакомпанія ніяк офіційно не прокоментувала цей факт. Водночас на сайті лоукостера досі залишається можливість обрати українську мову інтерфейсу – це стане в нагоді українцям, які зараз перебувають в Європі.

Ryanair вже прибирав українські міста з системи бронювання

Найбільший лоукостер Європи вже прибирав пункти призначень з системи бронювання ще до початку війни в Україні. Він приймав таке рішення тоді, коли не мав намірів літати за цими напрямками в найближчі місяці.

До слова, клієнти авіаперевізника у таких ситуаціях можуть звертатися з вимогою повернути кошти за невиконані українські рейси.

Напередодні масштабного російського вторгнення в Україну Ryanair повністю прибрав з сайту згадування Харкова та Херсона, але продовжив продавати квитки з Києва, Львова та Одеси,
– йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що повне зникнення України з системи бронювання лоукостера не є ознакою того, що авіакомпанія взагалі відмовилася від подальшої роботи на українському ринку.

Зверніть увагу – Зеленський звернувся до політиків Ірландії: дивіться відео