Російські ЗМІ заявили, що перша туристична група росіян вже відвідала Північну Корею, інформує Закордон 24. Охочих поїхати начебто було так багато, що турагенти від них ледве відбилися.

Зверніть увагу "Раз на дві хвилини": чоловік оригінально помстився сусідці, яка вкрала його місце у літаку

За словами керівниці російської турагенції, побувати у Північній Кореї – справжня "мєчта" росіян. Начебто навіть тих, хто до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну встиг відвідати десятки країн світу. Можливо, росіяни найкомфортніше почуваються там, де є диктатор.

За даними росЗМІ, влада країни всіляко заохочує туризм до Північної Кореї. Можливо, росіянам хочуть показати їхні майбутні умови життя, щоб звикали, й не довелося тратити гроші на пропагандистські методички-інструкції.

Як росіяни зганьбилися на Балі

Від 24 лютого 2024 року кількість росіян на Балі лише зросла. Водночас почастішали й скарги місцевих на нестерпних туристів. Жителі острова Балі скаржаться, що їхню культуру намагаються знищити, а святині – осквернити. Особливо людей шокував російський турист, який сфотографувався з голим задом на тлі священної гори Агунг, яку вважають пуповиною світу.