Польський PKP Intercity розпродає 1,5 мільйона квитків на поїзди

Продаж акційних квитків триватиме до 28 травня й стосуватиметься поїздок потягами до кінця поточного місяця. Знайти дешеві сполучення можна на сайті PKP Intercity у вкладці "Promobilet".

Читайте також В УЗ попередили про затримку на 6 годин одного з поїздів, який курсує з Європи

Завдяки акції "Promo" на популярних напрямках, як-от із Варшави до Кракова, Труймясто, Катовіце чи Познані, ціни квитків можуть починатися від 19 злотих. Поїздки зі столиці до Лодзі, Любліна чи Білостока можливі за 14 злотих.

Наявність акційних квитків залежить від популярності того чи іншого потяга. Кількість дешевих квитків на окремих напрямках обмежена, тому, хто перший – той і поїде дешевше. Водночас варто зауважити, що найбільше акційних квитків буде на потяги, які курсують в менш популярні години,
– йдеться у повідомленні.

Акційна пропозиція також діє для поїздок потягами Pendolino – квитки на сполучення між найбільшими містами Польщі починаються від 49 злотих.

Приклад бронювання акційних квитків / Скриншот з сайту перевізника

Зазначається, що дешеві квитки планують додавати партіями. Придбати їх можна буде навіть у день поїздки.

Крім того, акція "Promo" поєднується з пільгами, тож студенти, пенсіонери та школярі зможуть подорожувати ще дешевше.

SKPL планує виконувати рейси з Варшави до України

Польський приватний залізничний перевізник Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL) в другій половині квітня подав заявку до польського Управління залізничного транспорту на пасажирські перевезення до України. Мовиться про отримання доступу на маршрут Варшава (Всходня) – Люблін – Гребенне (кордон з Україною).

Згаданий напрямок має стати складовою міжнародного маршруту Варшава – Гребенне – Рава-Руська – Львів.