В такому випадку стане у пригоді безкоштовний довідник "Українці в Польщі" від TransferGo. Він розповість про отримання візи, оформлення PESEL, відкриття рахунку у польському банку, купівлю автомобіля, користування громадським транспортом та ще багато корисного.

Читайте також Свято наближається: як відзначають головні зимові дати у Польщі

Кому потрібен довідник "Українці в Польщі"?

По-перше, він буде корисним тим, хто тільки приїхав у країну. Спочатку завжди виникає безліч невідкладних питань, на які в довіднику є відповіді: як знайти житло, як пересуватись по місту та навіть як спілкуватися з місцевими жителями.

По-друге, цей збірник стане у пригоді тим, хто вже не перший місяць живе у Польщі. Оподаткування доходів, відкриття власної фірми, покупка авто – це все є у довіднику.

Місія нашої компанії – полегшити життя мігрантів. Довідник "Українці в Польщі" створений для того, щоб допомогти кожному швидше та легше адаптуватися на новому місці, а також знайти відповіді на важливі питання рідною мовою,
– говорить Анастасія Фоменко з TransferGo.

Як користуватись довідником "Українці в Польщі"?

Довідник – це електронна книга у форматі PDF. Його можна завантажити абсолютно безплатно. Треба лише надати свій емейл.

Сторінка зі змістом – інтерактивна, тому дуже зручно переходити на потрібний розділ. Кожен розділ висвітлює відповідне питання та містить посилання, які допоможуть глибше дослідити тему.

У невеличкому розмовнику надані найпотрібніші слова, які допоможуть вам у перший час спілкуватися з поляками. Також варто звернути увагу на розділ з інтернет-посиланнями та контактами. Тут є адреси та телефони українських та польських установ, з якими стикаються мігранти протягом перебування у Польщі.

TransferGo підготував безкоштовний довідник для українців у Польщі / Фото інстаграм TransferGo

Що говорять користувачі про довідник "Українці в Польщі"

Українка Юлія недавно у Польщі та хоче почати вивчати польську мову. Вона цілий день працює та не встигає ходити на курси до мовної школи. Юлія завантажила довідник та в розділі "Як вивчити польську мову?" дізналася, що є декілька безплатних онлайн курсів польської. Вона обрала той, який сподобався найбільше, та вже пройшла кілька уроків.

Володимир переїхав в Польщу 2 роки тому. За цей час він назбирав гроші на автомобіль і вже навіть знайшов, який саме хоче придбати. Але як правильно оформити угоду? Про це він дізнався з довідника. Також тут він знайшов посилання на Центральний транспортний реєстр Польщі та перевірив в ньому автомобіль, який збирається придбати.

Вікторія з дочкою переїхала в Польщу після початку війни в Україні. Вони вже освоїлись і вже багато дізналися про цю країну. З початком холодів розпочався сезон застуд. Одного разу Вікторії треба було купити ліки, але не було рецепту. До лікаря записатися можна було тільки через кілька днів. В довіднику Вікторія знайшла посилання на сайти, де можна замовити потрібний рецепт. На щастя, ліки вдалося купити вчасно і зараз вона вже почувається відмінно.

Віктор живе в Польщі вже кілька років. Він кожен місяць переказує гроші своїм батькам в Україну. Віктор змінив кілька сервісів, тому що в кожного були свої недоліки. Але нещодавно він завантажив довідник та вирішив скористатися порадою з нього. Віктор встановив додаток TransferGo та відправив гроші. Курс був найкращий з усіх сервісів, якими він користувався раніше. Батьки через хвилину вже отримали кошти.