У Німеччині скасовують розміщення 150 українців

Спеціальні приміщення з опаленням на зиму підготували і в місті Айхсфельд у землі Тюрингія, де мали розмістити 150 осіб. Втім, в соціальних мережах посипалися погрози щодо прийому біженців, на тлі цього місцева влада вирішила не приймати півтори сотні українських біженців – вони залишилися без даху над головою.

Читайте також У Кракові розглядають нову ініціативу соціального житла: для кого будуть призначені квартири

Щоб розмістити 150 українців, в місті переобладнали порожній виробничий цех в опалювальне приміщення. Проте вже підписаний договір оренди відкликали.

Тепер в Айхсфельді взагалі не прийматимуть біженців з України та інших країн. Все через численні загрози в соцмережах на адресу співробітників адміністрації та власника зали. В мережі навіть опублікували особисті дані, адреси та номери телефонів організаторів тимчасового притулку.

Не можна виключати, що біженці, які перебувають там, будуть у безпеці й не зазнають нападу, як і співробітники адміністрації,
– пояснили в адміністрації.

Скасування угоди підтвердив і власник залу Крістіан Хунольд. Він додав, що скасував її лише через отримані погрози і назвав це втраченою гуманітарною можливістю напередодні зими.