Сфера має залишатися матеріально привабливою

Очікують, що участь у страйку візьмуть понад 25 тисяч людей. Вони наголошують: робота сил безпеки в авіації має залишатися матеріально привабливою. Безпека у повітряному просторі – коштує дорого, однак без неї не обійтися.

Зверніть увагу Єдиний квиток за 49 євро залишається: Німеччина не буде піднімати ціну за проїзний

Місцеві ЗМІ зауважують, що вже зараз Німеччина відчуває дефіцит кваліфікованих працівників, які готові виходити у зміни у вихідні та свята. З часом ситуація лише ускладнюватиметься.

Наразі працівники сфери безпеки вимагають:

  • збільшення зарплати на 2,8 євро за годину;
  • збільшення бонусів;
  • оплату за понаднормові години.

Як страйк вплине на життя країни

Пріоритетним обов'язком працівників служби безпеки є перевірка персоналу та пасажирів. Страйк фактично зупинить роботу аеропортів. Зокрема, вже скасували низку рейсів з Берліна, Франкфурта та Гамбурга.

  • Lufthansa закликає мандрівників залишитися сьогодні, 1 лютого, вдома. Вже повідомили, що клієнти зможуть безплатно перебронювати квитки.
  • В Austrian Airlines попередили, що рейси можуть затримуватися. Людей просять слідкувати за інформацією на офіційному сайті авіакомпанії.
  • У Eurowings пасажирам пропонують скористатися залізничним транспортом або дочекатися альтернативних рейсів.

У Фінляндії скасовують понад 550 авіарейсів

Раніше стало відомо, що у Фінляндії через страйк 1 – 2 лютого довелося скасувати понад 550 рейсів. Це відбулося на тлі оновленої реформи ринку праці. Вона передбачає скорочення допомоги з безробіття. Тим часом місцеве населення виступає проти.

До страйку долучилися працівники з різних галузей.