Нацбанк зареєстрував нову міжнародну платіжну систему TransferGo. Про це 27 жовтня 2021 року повідомили на офіційній сторінці регулятора.

Читайте також Українські фільми покажуть на кінофестивалі у Польщі: які стрічки увійшли до програми

Клієнтами TransferGo є понад мільйон українців

Амбітними планами компанії раніше поділився гендиректор та співзасновник сервісу TransferGo Даумантас Двілінскас. У вересні він виступив на міжнародній конференції Global Payments Day-2021. За його словами, послугами TransferGo користуються понад 1 200 000 українців, які працюють за межами батьківщини.

За останні 5 років українці переказали додому понад 750 мільйонів євро за допомогою нашого сервісу. Саме з їх відгуків ми дізналися про потребу в простих та доступних грошових переказах також з України за кордон,
– наголосив Двілінкас.

Тоді ж він повідомив, що компанія розпочала почали процес отримання ліцензії від НБУ. Все для того, аби українці мали можливість користуватися швидким та вигідним сервісом міжнародних переказів. Зазначимо, що наразі TransferGo здійснює фінансові транзакції з Європи до 160 країн.


Двілінкас на конференції Global Payments Day-2021 / Фото TransferGo

Платіжна система дозволить батькам допомагати дітям, які здобувають освіту в країнах Європи, а також оплачувати товари та послуги, придбані в іноземних постачальників.

"Ми плануємо відкрити представництво в Україні та створити нові робочі місця. Отже, попереду – нові виклики й нові сторінки в історії успіхів компанії", – переконаний він.

Українці пересилають все більше грошей за кордон

Потреба у здійсненні грошових переказів з України за кордон постійно зростає. Про це свідчать, зокрема, звіти Національного банку. Згідно з ними, у 2019 році з України за кордон переказали загалом 398 мільйонів доларів, що на 35% більше, ніж в попередньому. У 2020 році цей показник збільшився аж на 40% – до 556 мільйонів доларів. Така тенденція зберігається й надалі. За перше півріччя 2021 року обсяг переказів з України зріс на 37% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Серед країн призначення платежів незмінно лідирують Росія, Грузія, Туреччина, Азербайджан та Польща. Зростання обсягу переказів пов'язане, зокрема, зі збільшенням річного е-ліміту на проведення фізичними особами окремих валютних операцій – зі 100 до 200 тисяч євро. Його підвищили для здійснення інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних іноземних рахунках, переказу коштів за договором страхування життя й надання позики нерезидентам.

Що варто знати про компанію TransferGo

  • Її заснували у 2012 році. Це один із найшвидших та найбезпечніших сервісів грошових переказів у Європі, а також перша загальноєвропейська компанія, яка здійснила переказ отримувачеві за 30 хвилин.
  • На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot компанія отримала оцінку "відмінно" й може також похвалитися 96-відсотковим п'ятизірковим рейтингом.
  • У лютому 2019 року TransferGo увійшов у топ-5 найперспективніших стартапів (TECH5) Великої Британії. А у вересні 2021 – отримав нагороду Cross border solution of the year на конференції Global Payments Day 2021 у Києві.
  • Наразі компанія обслуговує 3,5 мільйона користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі та Варшаві й штаб-квартирою у Лондоні.