Так, американський художник Теастер Гейтс створив "Чорну каплицю", у якій проводитимуть кінопокази, мистецькі події та різні інші зустрічі. Галерея Serpentine щорічно надає шанс провідним архітекторам та художникам створити тимчасовий павільйон саме для таких заходів.

Це цікаво Літній відпочинок з дітьми у Польщі: 10 ідей, як весело й пізнавально провести час

Проєктуючи "Чорну каплицю" Теастер Гейтс надихався водночас римськими ротондами, угандськими гробницями та традиційними африканськими глиняними хижками. А ззовні будівля нагадує круглі церкви, які поширені в Угорщині.

Всередині павільйону розміщено серію з семи чорно-білих картин, які написані за допомогою смоли. А біля входу до "Чорної каплиці" розташувався бронзовий дзвін із католицької церкви Святого Лаврентія, яка колись стояла у південній частині Чикаго.


Павільйон "Чорна каплиця" / Фото instagram

Що відомо про програму Serpentine

З 2000 року компанія Serpentine регулярно доручає всесвітньо відомим і молодим архітекторам створити свою першу споруду в Англії. Метою комісії "Павільйон" є вибір спеціалістів, які послідовно розширюють межі сучасної архітектурної практики. Комісія запрошує фахівців розробити павільйон, який використовуватиметься як кафе та місце для зустрічей вдень і майданчик для навчання, дебатів і розваг – уночі.


У павільйоні пройдуть різноманітні культурні заходи / Фото instagram


Серія з 7 картин / Фото instagram