Зазвичай гірськолижні курорти – це про "високі ціни", втім, є й напрямки Європи не за всі гроші світу. Так, дослідники британської валютної компанії Eurochange назвали 5 найбюджетніших гірськолижних курортів Європи.

Читайте також Не ярмарками єдиними: куди поїхати в грудні у Європі

Болгарський курорт Боровець назвали найбюджетнішим в Європі

Болгарський гірськолижний курорт Боровець назвали найбільш бюджетним напрямком в Європі для любителів зимового активного відпочинку.

Катання на лижах може бути дуже дорогим відпочинком, особливо для сімей. Однак, є кілька фантастичних курортів, які пропонують на диво розумні ціни, не жертвуючи при цьому приголомшливими краєвидами і фантастичними лижними трасами,
– пояснила експертка Лаура Еванс-Фіск.

При цьому назвала болгарський Боровець недооціненим місцем з неймовірно низькими цінами на їжу і напої та абонементом на підйомник на цілий тиждень менш ніж за 190 доларів США.

  • Ціни на одноденні скі-паси стартують всього з 37 доларів США.
  • Оренда лижного спорядження – менш як 13 доларів США.
  • Житло в Боровці можна придбати за ціною від 67 доларів США. Є і номери в тризірковому готелі в Боровці за 50 доларів США за умови, що двоє людей проживають в одному номері.
  • Їжа та напої в Боровці також досить дешеві: пінта пива коштує всього 1,5 долара США, а келих вина – 2,95 долара США. Вечеря з трьох страв у ресторані починається від 7,5 доларів США.

Гірськолижний курорт Боровець

Гірськолижний курорт Боровець / Фото seetheworld.top

Боровець був побудований в 1890-х роках і є найстарішим зимовим курортом Болгарії. Другий за величиною в країні курорт (після Банско) оточений альпійським лісом і він високо оцінюється як гарне місце для новачків. Боровець знаходиться за 90 хвилин їзди від Софії (столиці Болгарії).

5 найдешевших гірськолижних курортів Європи

  1. Боровець, Болгарія.
  2. Фогель, Словенія.
  3. Ле-Уш, Франція.
  4. Лівіньо, Італія.
  5. Гріндельвальд, Швейцарія.

Експерти Eurochange зробили висновки на таких факторах, як вартість квитка на підйомник, ціни на проживання, вартість оренди лиж, а також ціни на їжу і напої.