Куди піти у Варшаві в грудні

У нашій добірці – декілька цікавих грудневих заходів для тих, хто зараз у Варшаві. Не знаєш, куди піти, дивись афішу!

Читайте також Як адаптуватися за кордоном: поради і лайфхаки від Владислава, який понад 5 років живе у Польщі

Виставка Body Worlds

Одна з найпопулярніших наукових виставок повертається до Варшави – із реальними людськими тілами та органами. Експозиція містить 150 експонатів, які показують, як спосіб життя впливає на організм. Всі вони звичайні люди, лише без шкіри. Тим, хто цікавиться анатомією та фізіологією має сподобатися.

Hans Zimmer Film Music Concert

Якщо ви поціновувач кінематографа, то цей захід точно для вас. 10 грудня у Hala Torwar COS звучатимуть хіти з фільмів "Гладіатор", "Інтерстелар", "Бетмен", "Пірати Карибського моря" тощо.

Виконуватимуть їх Оркестр польського радіо та Академічний хор Варшавського політехнічного університету. Автором цих композицій є легендарний Ханс Зіммер. На жаль, його на сцені не буде, але "мурашки по шкірі" гарантовані.

Ханс Зіммер на одному зі своїх концертів / Фото Getty Images

Виставка Save The Planet

Save The Planet – виставка про минуле, сьогодення та майбутнє з повним зануренням. Там можна "побувати" всередині вулкана, "зазирнути" в глибини океанів, "підійнятися в небо" разом із птахами та відвідати ті місця, де ніколи не ступала нога людини.

Виставка розповідає про те, що відбувалося із планетою 14 мільйонів років тому і що відбувається зараз. Але – головне – дає надію на те, що майбутнє Землі є.


Виставка Save The Planet / Фото savetheplanet

Концерт Moderat

Впевнені, що серед наших читачів є шанувальники електротусовок. Що ж, і вам знайдеться, куди піти – у грудні до Варшави приїжджають берлінці Moderat. Вони розгойдуватимуть танцмайданчик на арені Torwar.

Може зацікавити Різдвяний ярмарок Гданська претендує на звання найкращого в Європі

Odyn Festival

У середині грудня у місцевому клубі Progresja стартує зимовий фестиваль Odyn Fest. Українським біженцям буде особливо цікавий цей захід, адже на нього приїдуть українці Kalush Orchestra, Skofka, Alyona Alyona та Kola.

В анонсі заходу кажуть, що буде "як удома" і запрошують тих, хто виїхав.


Kalush Orchestra / Фото з інстаграму гурту