Краківська політехніка навчатиме українських студентів безплатно

Вищий навчальний заклад пропонує безкоштовне навчання для студентів з України з 2022 / 23 року за двома напрямками. До слова, перший семестр навчання проводитиметься лише українською мовою, щоб українці мали можливість за цей час вивчити або покращити рівень польської.

Зауважте Жителі Варшави стали все частіше відмовляти українцям в оренді квартири

Пропозиція доступна студентам з України або україномовним студентам з іншим громадянством, які прибули з України до Польщі після повномасштабного вторгнення росії, й обрали один із двох напрямків – "Будівництво" та "Транспорт".

За словами декана будівельного факультету Анджея Шарати, саме ці спеціальності були визначені як ті, що мають найбільший попит для відновлення України після війни.

Як проходитиме навчання

Навчання відбуватиметься за унікальною методикою: в I семестрі навчання проводитиметься повністю українською мовою, в II – українською та польською. З III семестру більшість занять планується проводити польською мовою, а частина, за потреби, викладатиметься українською.

Допомагатимуть в реалізації освітнього задуму викладачі Краківської політехніки з України, українці, які вже навчаються тут, та компанії-партнери будівельного факультету цього вишу.

Студенти з України також зможуть скористатися пакетом додаткових занять з математики та хімії або заняттями, присвяченими чинним будівельним нормам України. В результаті вони закінчать навчання з європейським дипломом інженера та відповідними компетенціями і знаннями.

Крім того, Краківська Політехніка працює й над підготовкою освітньої пропозиції за іншими напрямками навчання для біженців з України.