За всебічну допомогу громадянам України TransferGo була відзначена спеціальною нагородою. Розповідаємо детальніше, що це за відзнака й за які заслуги її вручили міжнародному сервісу переказу коштів.

Читайте також Портрет українських біженців за кордоном: актуальна міграційна ситуація у Європі

Blue/Yellow for Ukraine багато років допомагають Україні

Литовська організація Blue/Yellow for Ukraine ще з 2014 року підтримує військовий опір українців. Вони забезпечують військовослужбовців, волонтерів та сили територіальної оборони нелетальними засобами, аби допомогти протистояти ворогу. На зібрані кошти Blue/Yellow закуповують шоломи, куленепробивні жилети, оптику, дрони, одяг, амуніцію для тактичної медицини та навіть транспортні засоби.

Разом з Литовським радіо і телебаченням Blue/Yellow for Ukraine провели декілька благодійних концертів "Разом до перемоги", під час яких було зібрано близько 350 000 євро для України.

Організація Blue/Yellow for Ukraine багато років допомагає Україні​ / Фото TransferGo

TransferGo надала підтримку Blue/Yellow for Ukraine

Компанія TransferGo вирішила підтримати Blue/Yellow for Ukraine, оскільки це одна із найбільших неурядових організацій, які допомагають українцям. Співробітники сервісу переказу коштів жертвували гроші індивідуально. Також компанія перерахувала Blue/Yellow for Ukraine 12 000 євро.

Кожен із нас – як окрема людина і в цілому компанія – може змінити ситуацію на краще за допомогою фінансової підтримки. Ми пропонуємо для цього оптимальне фінансове рішення,
– відзначила старша рекрутерка TransferGo Аделіна Ляуданскайте.

Так, днями організація Blue/Yellow for Ukraine нагородила TransferGo відзнакою за внесок у допомогу українцям під час війни. До слова, нагорода не проста – вона містить землю безпосередньо зі Сходу України, з тих місць, які були звільнені від російської окупації.

Компанія TransferGo отримала відзнаку від Blue/Yellow for Ukraine / Фото TransferGo

Україна досі потребує допомоги

Війна в Україні не закінчилась, боротьба триває. Аби долучитись до майбутньої перемоги, можна пожертвувати кошти Blue/Yellow for Ukraine за цим посиланням.