А тепер надсилання грошей з-за кордону стало ще доступнішим. В кінці вересня у Брюсселі TransferGo, українські банки та інші компанії підписали спільну заяву для покращення умов переказу коштів в Україну. Генеральний директор та співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас взяв участь в історичній події підписання цього важливого документа.

Читайте також Що робити, якщо загубив паспорт у Польщі: дієві поради

Обсяги переказів в Україну зростають

У 2021 році обсяги грошових переказів в Україну перевищили 14 мільярдів доларів. Про це свідчать дані НБУ. Українці, які живуть за кордоном, не припиняли підтримувати свої сім’ї у пандемію та продовжують надсилати кошти впродовж війни. Згідно з останніми прогнозами Світового банку, очікується, що грошові перекази в Україну зростуть на 22% у 2022 році.

З початком війни в Україні 4 мільйони біженців виїхали до країн Європи. І зараз кількість українців, які живуть за межами країни, досягла близько 6 мільйонів. Тому зниження вартості переказів в Україну допоможе відправникам та їхнім сім’ям зекономити кошти.

Співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас взяв участь в підписанні нової заяви / Фото TransferGo

Компанія TransferGo – учасник Спільної заяви комісії ЄС

В кінці вересня Генеральний директор TransferGo Даумантас Двілінскас разом з представниками інших сервісів переказу коштів та банків підписали з Комісією ЄС Спільну заяву. Ось головні пункти, яких мають дотримуватись учасники заяви:

  • поступове зменшення комісії на грошові перекази до 3% від суми;
  • добровільне та двостороннє зниження загальних оплати, принаймні під час війни;
  • прозорість переказу, без прихованих витрат (відправник повинен одразу бачити загальну суму комісії, що включає вартість послуги та валютну маржу за обмінним курсом).

На тлі війни підписанти Спільної заяви з боку ЄС висловлюють повну солідарність з Україною та українським народом. Цей документ – ефективне доповнення до збільшення масштабів допомоги українцям.

Спільна заява діятиме протягом 9 місяців від дня її підпису. Потім вона буде переглянута, щоб врахувати ситуацію, що швидко змінюється.

Підписанти спільної заяви з Єврокомісією / Фото TransferGo

Спільна заява залишається відкритою для всіх операторів, які готові підписати її в будь-який час на знак солідарності з Україною.

Що варто знати про TransferGo

Компанія TransferGo заснована у 2012 році. Вона зарекомендувала себе як один із найнадійніших сервісів грошових переказів у світі. TransferGo довіряють понад 5 мільйонів клієнтів. Компанія має репутацію однієї з найбезпечніших служб грошових переказів. Про це свідчить оцінка 4,8 на Trustpilot та п'ятизірковий рейтинг у понад 25 000 відгуків. TransferGo – це простота, безпека та швидкість грошових переказів.