Генконсульство України у Вроцлаві, яке має обслуговувати 4 воєводства, планували відкрити ще минулого року. Проте, затримка сталася через те, що затягнулися ремонтні роботи.

Корисно Оренда житла в Польщі: корисна інформація для тих, хто в пошуку тимчасового помешкання

Коли запрацює дипломатична установа

Нарешті представники консульства повідомили на своїй сторінці у фейсбуці, що дипломатична установа розпочне прийом громадян з 17 січня 2022 року. Наразі робота буде вестися у тестовому режимі.

Через карантинні обмеження майбутніх відвідувачів попросили наперед займати чергу в режимі онлайн. Перед записом слід ознайомитись з переліком необхідних документів.

Нагадуємо, що установа розташована за такою адресою: вулиця Нанкера, 7. Відкриття Генерального консульства України у Вроцлаві актуальне для жителів воєводств:

  • Великопольського;
  • Любуського;
  • Нижньосілезького;
  • Опольського.

Повний текст публікації Генконсульства України у Вроцлаві

Шановні громадяни України!

З радістю повідомляємо, що з 17 січня 2022 року Генеральне консульство України у Вроцлаві розпочинає прийом громадян у тестовому режимі.

В межах наявних можливостей, на початковому етапі вчинятимуться консульські дії з питань: громадянства, нотаріату, вимог документів.

Категорії консульських послуг будуть поступово розширюватись в залежності від підключення Генконсульства до відповідних державних реєстраційних систем.

Принагідно наголошуємо, що з огляду на карантинні обмеження введені у Польщі, прийом громадян здійснюватиметься виключно за попереднім записом через онлайн-чергу. Перед записом рекомендуємо ознайомитись з переліком необхідних документів за посиланням.