Увечері цього ж дня найвища будівля столиці Індонезії Джакарти – вежа GAMA – теж засяяла кольорами Державного прапора України. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Індонезія Василь Гамянін.

Актуально Що відбувається з візовими центрами в Україні: експертка пояснила деталі

А на сторінці Посольства України в Республіці Індонезія у фейсбуці опублікували видовищне відео події.

Увечері в Джакарті, за підтримки "The Westin Jakarta", засяяла барвами українського Прапора найвища будівля в Індонезії – столична вежа GAMA. Україна стає впізнаванішою в Індонезії, а споглядання синьо-жовтих кольорів українського стяга – чудова нагода для індонезійців дізнатися про неї більше,
– йдеться у дописі Посольства

Також дипломати та працівники Посольства України в Республіці Індонезія розгорнули Державний Прапор України та виконали гімн. Після цього вони хвилиною мовчання вшанували українських героїв, що полягли за волю і незалежність України.

Нехай серця усіх українців щиро палають гордістю за нашу рідну Державу і вірою у мирне, світле і щасливе майбуття України,
– сказав посол України в Індонезії Василь Гамянін.

День єднання в Індонезії / Фото Укрінформ

В Україні відзначають День єднання

  • Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання.
  • Указ має на меті зміцнити стійкість суспільства в умовах зростання гібридних загроз, а також інформаційно-пропагандистського й морально-психологічного тиску на свідомість людей.