Влада ухвалила таке рішення через значну кількість нових випадків зараження SARS-CoV-2. Комендантська година у Гамбургу триватиме з 21:00 до 5:00. Запровадили її на невизначений період.

До теми З прикритим носом навіть на пляж: в Іспанії посилили масковий режим

Що це означає

Про рішення повідомив мер міста Петер Ченчер. Згідно з цією ухвалою, починаючи з 2 квітня 2021 року жителям Гамбурга не рекомендовано покидати свої оселі з 21:00 по 5:00 без поважної на те причини.

У Німеччині запроваджують комендантську годину / Фото Unsplash

Як працюватимуть школи та дитсадки

Щодо шкіл і дитячих садків Гамбурга, то після 4 квітня 2021 року ці навчальні заклади перейдуть в особливий режим роботи. У школах частково проводитимуть заняття, але буде запроваджено обов'язкове тестування на COVID-19 серед учнів та персоналу шкіл.

У Німеччині школи й дитсадки працюватимуть в особливому режимі / Фото Unsplash

Досвід сусідніх локацій

У Німеччині комендантську годину запроваджують не вперше. В грудні 2020 року до подібного рішення вдавалася Баварія. Там комендантська година з 21:00 по 5:00 почала дію у тих районах, де кількість нових випадків коронавірусу за сім днів перевищила 200 підтверджених випадків на 100 тисяч жителів.

Згодом цей досвід перейняла земля Баден-Вюртемберг. Ухвалена в цій місцевості комендантська година триває з 20:00 по 5:00 та стосується всієї території федеральної землі.

Баварія, Німеччина / Фото Unsplash