Йдеться про напрямок Київ – Берлін. Його обслуговує найбільший оператор автобусних перевезень Європи FlixBus. Перша поїздка зеленого автобуса між столицями України і Німеччини відбулася вчора, 22 грудня.

Читайте також Українська книга – українцям в Польщі: як ініціатива волонтерки переросла у великий проєкт

Київ – Берлін: нова лінія від FlixBus

Рейсу привласнили номер N3207. Автобуси курсуватимуть 4 рази на тиждень: у понеділок, четвер, п’ятницю і неділю з Києва, а в понеділок, вівторок, п’ятницю і суботу – з Берліна. У дорозі доведеться провести приблизно 24 години (це з урахуванням зупинок та закладеним часом на перетин кордону).

FlixBus як компанія народилася у Німеччині, і сполучення Київа та Берліна прямим маршрутом – це символічна подія для нас. Крім того, Берлін входить у ТОП-5 міст із найбільшим попитом серед українських пасажирів. Після того, як ми додали цей рейс, квитки на перші рейси з Берліна до Києва та Львова було повністю заброньовані за кілька днів,
– коментує Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії.

Квитки на автобуси FlixBus доступні на сайті компанії, у мобільному додатку FlixBus, а також в точках продажу по усій Україні.

На сьогодні FlixBus вже налічує 15 міжнародних рейсів з України. Зелені автобуси курсують до 6 країн Європи: Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини та Австрії.