Має "українське коріння": на авіаринок виходить нова авіакомпанія, перший рейс вже відбувся
- На авіаринок виходить авіакомпанія Bees Airlines. Вона отримала сертифікат експлуатанта і готова почати свою діяльність.
- Перший рейс Bees Airlines відбувся між Бухарестом та Крайовою для сертифікації та тренування екіпажів.
- Плани авіаперевізника включають міжнародні чартерні рейси до Єгипту та Туреччини, але дати постійних рейсів не уточнено.
- Флот Bees Airlines наразі складається з одного літака Airbus A320.
- Bees Airlines має українське коріння і пов'язана з колишнім українським лоукостом Bees Airline, хоча вони використовували різні типи літаків.
Джерело:
Avianews.comНа авіаринок виходить нова авіакомпанія Bees Airlines. Відомо, що перший рейс вже відбувся. Літак декілька разів пролетів між Бухарестом і містом Крайова.
Авіаперевізник наголосив, що Bees Airlines вже пройшла усі необхідні процедури. Авіакомпанія отримала сертифікат експлуатанта й може спокійно починати свою діяльність.
Зверніть увагу Має знати кожен: бортпровідники поділилися лайфхаками, які змінюють переліт на всі 100%
Flightradar24 "розкрив", куди відбувся перший рейс. Літак Bees Airlines здійснив декілька рейсів між Бухарестом і містом Крайова – центральним містом румунської Олтенії. Це відбулося упродовж 19 – 25 березня. Припускають, що ці польоти були необхідні для завершення сертифікації й тренування екіпажів.
У Bees Airlines наголосили, що виконуватимуть міжнародні чартерні рейси з Бухареста на найвідоміші популярні курорти. Зокрема, Єгипту та Туреччини. Водночас коли польоти розпочнуться на постійній основні, наразі не анонсували.
Наразі флот Bees Airlines має лише один літак – Airbus A320 з реєстрацією YR-BUZ.
Bees Airlines має "українське коріння"
Авіакомпанія Bees Airlines відома своїм "українським корінням". Раніше інвестор стежив за розвитком Bees Airline – колишнього українського лоукосту. Українська Bees Airline і румунська Bees Airlines мають схожі назви та фактично ідентичний стиль. Водночас українська авіакомпанія використовувала Boeing 737-800, а румунська – Airbus A320.