Airbnb представляє нові функції сервісу

Перше – програмісти покращили пошук. Тепер, якщо запит не дає результатів, автоматично підтягуватимуться опції недалеко від вибраного місця. Крім того, можна буде шукати житло з king-size ліжками та pet-friendly господарями.

Читайте також Туристичні податки та збори: які країни світу змушують заплатити за в'їзд і не тільки

Основною зміною є план Airbnb щодо перевірки списків. Airbnb тепер показуватиме значок, який гарантує існування нерухомості, точну адресу та доступ до неї у господаря.

Ми просто хочемо бути сайтом, де люди довіряють правдивості інформації на нашому сайті,
— сказав Браян Ческі, генеральний директор і співзасновник Airbnb.

Для цього платформа попросить господарів завантажити фотографії, а потім перейде до помешкання та скористається додатком Airbnb, щоб зробити фотографії в реальному часі. Використовуючи GPS-координати та фотографії в реальному часі, програма використовуватиме штучний інтелект, щоб отримати "оцінку впевненості". За потреби на місце виїде співробітник Airbnb. Все для того, щоб користувачі нарешті змогли довіряти платформі на 100%.

За словами Airbnb, ці оновлення — і ті, що з'являться пізніше цього року — базуються на запитах користувачів. Відгуки допомогли визначити пріоритетність змін, над деякими з яких платформа вже працювала. Ческі додав, що компанія завжди прислухається до відгуків спільноти, і ніколи не припинить вдосконалювати сервіс.

Які оновлення вже діють?

Однією з травневих оновлень стала прозорість комісій за допомогою функції "відображення загальної ціни", яка показує вашу вартість, включаючи всі комісії, а не лише нічну ставку. З моменту запуску понад 8 мільйонів гостей забронювали подорожі за допомогою цієї функції.

Які оновлення пропонує Airbnb

Які оновлення пропонує Airbnb / Фото з сайту Airbnb​

Крім того, щоб розв'язати проблему доступності, у травні платформа також запровадила заходи, аби заохотити хостів пропонувати конкурентоспроможні ціни. Замість того, щоб говорити господарям, що робити, Ческі сказав, що платформа надала їм дані з тарифами в їхньому районі та показниками інших хостів, які отримують і не отримують бронювання.

За даними Airbnb, 4 з 5 господарів тепер використовують інструмент ціноутворення, дві третини хостів пропонують щотижневі або щомісячні знижки, а близько 260 000 оголошень зменшили або скасували плату за прибирання.