Авіаперевізник має намір запустити сервіс Skynest для пасажирів економкласу. Така функція дозволить мандрівникам поспати на горизонтальній полиці впродовж тривалих перельотів. Його запуск планується на 2024 рік.

Цікаво Як шукати дешеві квитки на літак, автобус і потяг: секрети бюджетних подорожей

Для цього Air New Zealand встановить у хвостах літаків спеціальні капсули для сну, які схожі на відкриті купе в плацкартних вагонах. Одночасно в такій капсулі зможуть спати 6 пасажирів.

Ми хотіли запропонувати пасажирам економкласу опцію горизонтального ліжка. Саме так народився проєкт Skynest. Він реально змінить правила гри у подорожах економкласом,
– заявив головний виконавчий директор Air New Zealand Грег Форан.

В авіакомпанії зазначили, що їхня мета – створити домашню атмосферу за межами дому. Це має залишати пасажирів бадьорими та готовими до дій по прибуттю у пункт призначення.


Концепція спальних місць Skynest у літаках Air New Zealand / Фото Air New Zealand

У відеопрезентації, яку опублікувала авіакомпанія, можна побачити, що пасажири отримуватимуть подушку, матрац, ковдру та постіль.

Який вигляд матиме повітряний плацкарт: відео

Наразі авіакомпанія Air New Zealand не оголосила правила користування Skynest та можливі ціни на цю послугу. Поки як альтернативу авіаперевізник пропонує пасажирам економкласу ряд з трьох крісел на дальніх рейсах та комплект для сну з подушки, ковдри та матрацу.


Послуга Skycouch в економкласі Air New Zealand / Фото Air New Zealand

Послуга має назву Economy Skycouch та здорожує переліт майже у три рази.