Амальфі – легендарний італійський курорт, який називають справжнім раєм на Землі. Могутні гори, затишні пляжі, цитрусові сади, старовинна архітектура та фантастична кухня приваблюють туристів з різних куточків світу.

Зверніть увагу Не лише неймовірна краса, а й комфорт: Tripadvisor назвав найкращі пляжі світу у 2024 році

Щороку Амальфі відвідує близько 5 мільйонів мандрівників. Амальфітанське узбережжя – у списку ЮНСКО. Туристи зауважують, що відвідати його – наче побувати у справжній італійській казці.

Водночас, щоб добратися до Амальфі, доводилося постаратися. Найпопулярніший маршрут – спершу літаком до Неаполя, а вже потім автобусом до Амальфі. На жаль, це суттєво ускладнювало мандрівку й втомлювало мандрівників. Але тепер все зміниться.

В Амальфі буде свій аеропорт

Упродовж останніх років кількість туристів настільки зросла, що для них вирішили збудувати аеропорт. Задум вдалося реалізувати доволі швидко. Мандрівникам вже повідомили: аеропорт Салерно Коста д'Амальфі відкриється для міжнародних рейсів вже у 2024 році. Очікують, що це станеться у липні. Тепер курорт розраховує приймати ще більше туристів. Для них вже готують необхідну інфраструктуру.

До слова, українські туроператори пропонують мандрівки до Амальфі.