Запис дитини до літнього табору у Варшаві

Запис дітей триватиме до 28 травня включно. Потрапити до табору зможуть учні / учениці, які проживають у столиці й відвідують там початкові та середні школи. Діти з України запрошуються до участі на тих же умовах, що й місцеві.

Читайте також Маленький українець прийшов у садок Ірландії у вишиванці: реакція вихователів розчулила маму

Місто цього року не підвищило щоденну плату за перебування дітей в літньому таборі. Вона й надалі складатиме для всіх 50 злотих на день:

  • 20 злотих за харчування;
  • 30 злотих за опіку.

Діти, які протягом навчального року отримують безплатне або за пів ціни харчування, звільняються від оплати за догляд та харчування під час участі в Акції на підставі рішення директора школи або Центру соціального захисту населення.

Для того, щоб звільнитися від оплати, батьки повинні подати до закладу освіти, де відбуватиметься акція "Літо в місті 2023", довідку з рідної школи або Центру соціальної допомоги про те, що вони отримували безплатне або частково оплачуване харчування протягом навчального року.

Як зареєструватися?

Набір на програму "Літо в місті 2023" здійснюється за допомогою електронної системи подачі заявок на сайті: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl. Батьки дитини під час реєстрації повинні:

  • вписати номер PESEL дитини,
  • прізвище та ім'я,
  • створити логін і пароль.

Після цього треба буде вибрати період участі дитини у літньому таборі й вказати бажані локації (школи). Літні табори при школах працюватимуть з понеділка по п'ятницю з 7:00 – 8:00 до 16:00 – 17:00.

Списки дітей, які пройдуть відбір, будуть опубліковані 30 травня 2023 року о 16:00 в системі заявок на сайті акції.

Наступним кроком буде оплата за харчування та опіку. З 31 травня до 12:00 13 червня необхідно подати підтвердження оплати або довідку про звільнення від оплати разом з видруком кваліфікаційної картки та додатків до кожної зі шкіл, до якої дитина пройшла кваліфікацію.

Якщо ваша дитина була зарахована, ви повинні видрукувати картку учасника, підписати її та подати до школи.