Тож якщо треба швидко та безпечно переслати гроші з європейського рахунку на український, TransferGo – найкращий вибір. Підтвердити це можуть щонайменше 4 мільйони користувачів сервісу переказу платежів по всьому світу.

До теми Найважче півріччя в українській історії: що змінилося у грошових переказах з-за кордону

Крім того, що TransferGo пропонує низькі комісії та практично миттєве перерахування коштів, користуючись сервісом ви можете ще й розраховувати на приємний бонус. Для цього компанія розробила реферальну програму "Запроси друга". Як отримати 22 євро за кожного запрошеного користувача, сьогодні ми розповімо детальніше.

Як отримати персональний реферальний код

Для початку необхідно зареєструватися у сервісі TransferGo. Це можна зробити на сайті або в додатку. Потім потрібно отримати персональний код для запрошення. Його можна знайти у вкладці "Запросити" в обліковому записі на сайті або в мобільному додатку.

Як і де поділитись персональним кодом

Розкажіть своїм рідним, друзям та колегам про TransferGo. Головні переваги міжнародного сервісу грошових переказів – низькі комісії, надійність та безпека, висока швидкість зарахування грошей, простий та зручний додаток. За допомогою TransferGo можна надіслати гроші до 160 країн світу. Усі, хто зареєструвався у системі, можуть брати участь у реферальній програмі "Запроси друга".

Свій персональний код для запрошення можна надіслати через месенджери Viber, Telegram, WhatsApp та SMS. Ви можете поділитись відгуком про TransferGo із зазначенням свого реферального коду в соціальних мережах.

Коли нараховується винагорода та як її можна отримати

Запрошені користувачі під час реєстрації в сервісі TransferGo повинні вказати ваш реферальний код. Бонус 22 євро нараховується, коли ваш друг перекаже суму, еквівалентну 100 євро. Зробити це потрібно у перші 6 місяців після реєстрації. Необов'язково переказувати гроші одним платежем. Головне, щоб сума переказів дорівнювала 100 євро.

Якщо у вашого друга виникли труднощі з реєстрацією або переказом грошей, допоможіть йому. Пам'ятайте, що у TransferGo працює служба підтримки клієнтів, яка доступна рідною мовою.

Після того, як ваш друг зареєструється за вашим кодом і відправить 100 євро, бонус 22 євро буде автоматично доданий до облікового запису. Щоб запросити виплату бонусу, у розділі "Запросити" натисніть "Отримати бонус" та заповніть дані для виплати. Протягом 5 робочих днів 22 євро будуть перераховані на ваш рахунок.

Ви можете запрошувати стільки друзів, скільки хочете. Наприклад, за 10 запрошених вами користувачів ви отримаєте 220 євро.

Як заробити гроші разом з TransferGo

Відгуки користувачів TransferGo

  • Українець Сергій Терзіогло кілька років користується TransferGo. Він розповів, що йому подобається в сервісі найбільше:

- Насамперед це відсутність прихованих платежів та комісій. Все прозоро. Є на екрані сума і розумієш, що ця цифра буде зарахована на картку одержувача. Друге, що я виокремлюю — це, безумовно, реферальна програма. Коли дозволяють заробляти гроші власною активністю та кмітливістю – це чудово. Третє – надійність та конфіденційність.

  • Ще один користувач TransferGo Радислав Бартиш завдяки бонусній програмі заробив понад 1000 євро. Радислав дав кілька порад тим, хто тільки збирається долучитися до реферальної програми:

- Я порадив би не просто спамити своїм реферальним кодом, де тільки можна, а підходити до цього питання продуманіше. Знаходьте людей, які мають певні проблеми з надсиланням грошей – на тематичних форумах, в онлайн-спільнотах або на сайтах відгуків. Допомагайте вирішувати їхні проблеми, спираючись на власний досвід користування TransferGo, а як винагороду запропонуйте перейти за реферальним посиланням. Таким чином ви зможете отримати заохочення, приносячи користь людям та компанії!

  • Менеджер з маркетингу TransferGo Юрій Синенький перераховує гроші, зароблені у програмі "Запроси друга", на благодійність:

- Я сам активний учасник нашої реферальної програми! Я впевнений у додатку, який рекомендую людям, і завжди радію, коли бачу бонуси у своєму акаунті. Їх я одразу виводжу на свій банківський рахунок. Вже понад 10 друзів зареєструвалися у TransferGo після моєї рекомендації. Останнім часом гроші, отримані у реферальній програмі, я витрачаю на благодійність та допомогу Україні.


Запрошуйте друга та отримайте 22 євро / Фото instagram TransferGo