В рамках проєкту Krakow-wo1 користувачам буде доступно 50 виставок, 40 онлайн-турів і 2 тисячі експонатів.

Читайте також Сезонна робота в Німеччині: найпопулярніші галузі та тонкощі працевлаштування

Google запустив віртуальні екскурсії по Кракову

Як йдеться у пресрелізі Google, Краків став першим містом у Польщі, яке долучилося до проєкту Google Arts & Culture. Колекції 13 культурних інституцій тепер доступні онлайн. Сторінка під назвою Kraków-wow містить 50 виставок з двома тисячами експонатів. Користувачі також можуть взяти участь у 40 екскурсіях, що стали доступними за допомогою технології Google Street View.

Платформа пропонує, зокрема, екскурсію Вавельським пагорбом, а також кімнатами Королівського замку. Юзери можуть піти на віртуальну екскурсію королівськими покоями і навіть спуститися в Печеру Дракона. Деякі експонати доступні більш детально – наприклад, юнацькі обладунки Сигізмунда Августа можна розглянути як 3D-модель.

Колекцію доповнюють артефакти, пов’язані з історією регіону, як-от традиційні костюми, ремісничі вироби чи навіть іграшки.

Також є найважливіші краківські пам’ятки та місця, які варто відвідати кожному туристу. Крім Ринкової площі, це Казімєж (колишній єврейський квартал), Крикотека (Центр документації мистецтва Тадеуша Кантора), а також Словацький театр і Віслинський бульвар.