Скільки українців у Британії вже знайшли роботу

Очевидно, що людям необхідні кошти для життя, тож вони шукають роботу. Так, майже дві третини українців з моменту переїзду навесні почали працювати у Британії. Найбільше робочих місць знайшлося в Лондоні. Втім, біженці зазвичай працевлаштовуються не за фахом.

Читайте також Робота в Чехії для українців: які вакансії найпопулярніші та скільки можна заробити

Управління національної статистики провело спеціальне опитування. Згідно з результатами, майже половина українців у Британії вже знайшли роботу. Це відбувається, попри мовні та інші бар'єри при працевлаштуванні.

Дані, зібрані в період з 20 липня по 4 серпня, показали: з усіх тих, хто в'їхав до Великої Британії в рамках програми "Homes for Ukraine", 42% вже знайшли роботу. У той час як у квітні кількість працевлаштованих українців становила 9%. Майже дві третини знайшли постійну роботу,
– йдеться у повідомленні.

Водночас, більш ніж половина непрацевлаштованих заявили, що з великою ймовірністю шукатимуть роботу у найближчі 30 днів.

Робота зазвичай не за фахом

Багато українців підкреслили, що отриману ними в Україні професійну кваліфікацію британські роботодавці не враховували.

Половина з них також повідомили про значні перешкоди при працевлаштуванні. Зокрема, про відсутність достатнього рівня знань з англійської мови.

При цьому українці влаштовуються на будь-яку доступну роботу, здебільшого у сферах проживання і харчування та виробництва і торгівлі.

Зазначається, що опитування показало, що Лондон є найпопулярнішим місцем для працевлаштування: 34% українців проживають в столиці в порівнянні з 31%, коли вони вперше були опитані у квітні.