Українці та іноземці, які хоча б раз скористалися TransferGo, точно знають, що цей сервіс найкращий. Не лише завдяки зручному функціоналу та низьким комісіям, а й через можливість заробити. Як діє реферальна програма "Запроси друга" і що робити, аби отримати якомога більше бонусів – TransferGo залюбки ділиться цікавими деталями.

Зауважте 5 мільйонів клієнтів довіряють TransferGo: новий рекорд компанії

Реферальна програма "Запроси друга"

TransferGo пропонує практично миттєве перерахування коштів за низьких комісій. Та головне – користуючись сервісом, ви можете ще й заробити. Йдеться про реферальну програму "Запроси друга".

Все, що потрібно – знайти людей, які хочуть відправити кошти в Україну з будь-якої країни Європи. Бонус особи, яка рекомендує сервіс, становить 22 євро за кожного запрошеного.


Запрошуйте друга та отримайте 22 євро / Фото з інстаграму @transfergo.ukraine

Як це працює?

Щоб отримати бонуси, вам потрібно поділитися своїм унікальним кодом запрошення з іншими. Для початку варто зареєструватися у сервісі TransferGo. Це можна зробити на сайті або в додатку. Запрошеним користувачам слід зробити переказ на 100 євро, і тоді ви отримуєте в подарунок бонус 22 євро. Чим більше людей зареєструється із вашим кодом запрошення – тим більше бонусів ви отримаєте.

Де знайти людей, яких можна запросити до TransferGo

  • Залиште відгук у магазині додатків

Ваш код запрошення повинен постійно десь з'являтися, тоді будуть високі шанси заробітку. Щоб привернути увагу до унікального коду, можна розповісти про ваш досвід із TransferGo у магазині додатків.

У своєму відгуку розмістіть код запрошення, за яким інші можуть зареєструватися. Чим більше людей зверне увагу на ваш коментар – тим вища ймовірність, що вони зареєструються із цим кодом. Відповідно, ви отримаєте більше бонусів.

  • Поширте персональний код у соцмережах або кнопкою "Поділитися кодом"

Розкажіть своїм рідним, друзям та колегам про TransferGo. За допомогою цього сервісу можна надіслати гроші до 160 країн світу. Усі, хто зареєструвався у системі, мають змогу стати учасником реферальної програми "Запроси друга".

Свій персональний код для запрошення можна поширити і в соціальних мережах: додайте посилання із запрошенням у свій профіль на Instagram, Facebook чи TikTok. Крім того, можна надіслати його через месенджери – Viber, Telegram, WhatsApp та SMS.

Що треба знати про бонуси в TransferGo / Фото з інстаграму @transfergo.ukraine

Також можна скористатися кнопкою "Поділитися кодом" у додатку. Перевагою цієї опції є те, що ви одразу бачите друзів і родичів, з якими найчастіше спілкуєтесь. Скоріше за все, спочатку вам буде комфортніше поділитися своїм кодом саме з ними, а тоді – з іншими людьми.

  • Надрукуйте оголошення

Інший спосіб отримати більше реферальних реєстрацій – надрукувати постер із вашим унікальним кодом запрошення. Ви можете повісити його на роботі чи навіть на дошці оголошень у будинку.

Може зацікавити Варто пробувати, попри сумніви: історія першої співробітниці TransferGo, що працювала з України

  • Пошукайте тематичні групи емігрантів та грошових переказів

Секрет успіху – ділитися унікальним кодом запрошення із тими, хто найімовірніше надсилатиме гроші – емігрантами. Пошукайте в соціальних мережах різні дописи, форуми і групи про грошові перекази (найбільше їх у фейсбуці). Коли знайдете, залиште коментар, в якому радите TransferGo як надійний сервіс, і додайте посилання зі своїм унікальним кодом запрошення.

Коли нараховується винагорода та як її можна отримати?

Запрошені користувачі під час реєстрації в сервісі TransferGo повинні вказати ваш реферальний код. Бонус 22 євро нараховується, коли ваш друг перекаже суму, еквівалентну 100 євро. Зробити це потрібно у перші 6 місяців після реєстрації. Необов'язково переказувати гроші одним платежем. Головне, щоб сума переказів була не меншою 100 євро.

Після того, як користувач зареєструється за вашим кодом і відправить 100 євро, бонус у розмірі 22 євро буде автоматично доданий до вашого облікового запису. Щоб отримати виплату, у розділі "Запросити" натисніть "Отримати бонус" та заповніть дані. Протягом 5 робочих днів бонус буде переведений на ваш рахунок.