Наприклад, в іспанському місті Севілья вирішили обмежити вхід туристів на центральну площу міста Plaza de Espana. Про це заявив мер міста Хосе Луїс Санс.

Читайте також Туристам тут завжди раді: які міста Європи найпривітніші для відвідин 2024 року

У Севільї братимуть плату за вхід на головну площу

Повністю площу Іспанії закривати не будуть. Жителі міста і провінції, як і раніше, зможуть заходити туди без обмежень, а ось туристи зможуть потрапити на головну площу міста за окрему плату.

Ми будемо стягувати з туристів плату, як це робиться в більшості міст світу. Тільки коштом бюджету міськради ми не можемо ні зберегти нашу спадщину, ні гарантувати збереження пам'ятника,
– пояснив він.

Також мер Севільї виклав відео, що показує, як зараз виглядає площа Іспанії – з безліччю вуличних торговців прямо на сходах, а також обшарпаними стінами, відбитою плиткою і вибитими поручнями.

Де доведеться платити туристичний збір у Європі у 2024-му?

Щороку мільйони мандрівників відвідують найпопулярніші локації світу. Місцеві жителі намагаються стабілізувати потік людей й допомогти економіці країни, тому запроваджують туристичний збір.

Станом на 2024 рік заплатити туристичний збір доведеться у більшості країн світу. Водночас варто зауважити, що ціни – доволі демократичні. Тож, де та скільки доведеться заплатити – читайте за посиланням!