Наш світ – дуже багатогранний. Й іноді душа справді може мати зв'язок з певними історичними епохами. Тоді вона сумує за ними й бажає повернутися у минуле хоча б на мить. На жаль, машину часу ще не винайшли.

Зверніть увагу У якій зі світових столиць ви жили у минулому житті: психологічний тест за картинкою

Однак, якщо це станеться, варто знати, куди насамперед вирушати. Закордон 24 підготував тест, щоб ви дізналися: яке європейське місто могло бути вашою домівкою у минулому. Оберіть зображення й активуйте ключ до забутих спогадів.


Яка столиця могла бути вашою домівкою / Зображення згенероване штучним інтелектом за допомогою сервісу DALL-E

Зображення 1 – Афіни

Місто богів та героїв. Ймовірно, саме тут минуло одне з ваших минулих життів. Ви гуляли вузенькими вуличками Плаки, ховалися від сонця у затінку Акрополя й насолоджувалися виставами у театрі Діоніса. Ви закохалися у філософію, мистецтво, музику, вірування, а ваша душа зберегла ці спогади крізь століття.

Зображення 2 – Прага

Місто алхіміків та чарівників. Вочевидь, всі дороги вашого минулого ведуть до златої Праги. Вона була вашою домівкою, містом сили та щастя. Ви гуляли таємничими вуличками, милувалися готичною архітектурою, збирали місцеві легенди й фіксували відкриття місцевих алхіміків. Хто зна: раптом у вашій книзі рецептів був і найцікавіший – як перетворити мідь у золото.

Зображення 3 – Відень

Місто величі та вальсів. Можливо, у минулому ви творили вишукану історію Відня. Відвідували концерти Моцарта або танцювали на балах імператриці Сіссі. Ваша душа надихалася мистецтвом та інтелектуальними розмовами, а тіло було не прости з'їсти третій шматок "Захера" у кондитерській Demel.

Зображення 4 – Стамбул

Місто розкоші та котиків. Саме Стамбул з його злиттям східної та західної культур міг бути вашою домівкою. Ви плавали Босфором, милувалися Айя-Софією та ходили за покупками на Гранд базар. Ваша душа ще й досі пам'ятає чар нічного Стамбулу й чує відлуння древньої східної музики.