Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Читайте також Естонія згортає інфопункти для українців: куди тепер звертатися за допомогою

Українці зможуть отримувати пенсію через "Укрпошту"

Уряд передбачив можливість виплати пенсій українцям, які тимчасово проживають за кордоном, міжнародними переказами через Укрпошту.

Постанова була розроблена Мінсоцполітики за результатами нарад з обговорення проблемних питань українських громадян, які знайшли тимчасовий прихисток у Польщі,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що йдеться про відновлення виплат для українських громадян за кордоном, які в Україні отримували пенсію у готівковій формі.

В уряді додали, що відтепер виплати можна буде отримувати у відділенні пошти за кордоном, за наявності технічної можливості в АТ "Укрпошта" здійснювати переказ коштів у країну перебування.

Вказана категорія пенсіонерів за кордоном зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою в порядку, визначеному Пенсійним фондом України.

Естонія згортає інфопункти для українців

В Естонії 28 квітня завершує роботу інформаційний пункт для біженців на Талліннському автовокзалі. Пункти у Тарту, Пярну та Йихві закриються 30 квітня.

Так, з травня в Естонії перестануть працювати більшість інформаційних пунктів для українців. За консультацією переселенці з України можуть звернутися:

  • за номером телефону: 1247 (при дзвінку з іноземного номера +372 600 1247);
  • в бюро обслуговування клієнтів Департаменту поліції та прикордонної охорони або соціального страхування.

Загальна інформація також доступна на сайті за посиланням.