Так, за хорошої погоди іспанці з нетерпінням чекають на можливість випити пива на вулиці. Ба більше, гості та жителі міст готові провести на літній терасі улюбленого кафе весь ранок, день і навіть ніч, неспішно насолоджуючись смачними напоями. Але, схоже, цьому приходить кінець.

І ще Найважче півріччя в українській історії: що змінилося у грошових переказах з-за кордону

Ліміт на перебування в іспанських кафе

Кілька закладів в Барселоні та Більбао починають встановлювати обмеження часу, який можна провести за столиком на літнику. Цей ліміт залежить від того, що вживають відвідувачі.

У Барселоні дають 30 хвилин, аби випити пиво, а на те, щоб щось перекусити у гостей закладу є максимум півтори години.

Більбао також підтримав цю тенденцію. Заклади у місті почали обмежувати час за столиком залежно від замовлення. На вході в кафе з терасами висить таке оголошення: з чашкою кави ви маєте право сидіти 15 хвилин, з пивом – 25 хвилин, щоб випити безалкогольний напій, виділяють 35 хвилин, а на перекус тапасом – 40 хвилин.

Крім замовлення, в деяких барах також враховуються такі аспекти, як кількість відвідувачів. А ще доступ на тераси може бути заборонений одній людині без пари. Якщо столик більший, то за нього дозволять сісти лише компаніям від трьох осіб.

Вам може бути цікаво – Яким буде офіційний курс долара в НБУ: дивіться відео