Він показав свою роботу першій леді України Олені Зеленській. Вона разом із генеральною директоркою ЮНЕСКО Одрі Азулє оглянула фреску, яку створив французький художник.

Читайте також Екологічні активісти ледь не зіпсували картину Веласкеса в Національній галереї Лондона

Фреска, присвячена Україні

Крістіан Гемі був одним із перших закордонних митців, які відвідали Україну після повномасштабного вторгнення. Він був у різних містах ще у травні 2022 року і міг на власні очі побачити наслідки російських злочинів. Свої враження від тієї поїздки він відтоді закарбовує на стінах французької столиці.

Українська дівчина тепер один із символів Парижа. Роботи французького стрітарт-художника Крістіана Гемі, відомого під псевдонімом C215, кавалера мистецтв Франції, уже стали частиною Гостомеля, Бучі, Києва, Львова,
– написала Олена Зеленська у своєму фейсбуці.

Фреска з українською дівчиною / Фото з фейсбуку Олени Зеленської

Також перша леді подякувала ЮНЕСКО за те, що організація намагається вберегти українську культурну спадщину від російського варварства. Важливо, що ЮНЕСКО внесла об'єкти всесвітньої спадщини в Києві, Одесі та Львові до Списку пам'яток, які перебувають під загрозою.

Як влучно зазначив художник Крістіан Гемі, "Україна хоче перемоги та справедливості". Вдячні всім людям й організаціям, які це розуміють і допомагають втілювати",
– наголосила Зеленська.

Роботи Крістіана Гемі в Україні / Фото з інстаграму christianguemy

Художник з Франції Крістіан Гемі, який має псевдонім C215, створив артоб'єкти в кількох українських містах. Він відвідав звільнені від російських окупантів населені пункти і намалював свої роботи біля пошкоджених будинків у Бучі, Бородянці та Гостомелі. Також його мурали і вуличні картини можна побачити на вулицях Києва та Львова.