Спеціалісти платформи Omio, яка спеціалізується на бронюваннях квитків, проаналізували 100 європейських міст і обрали ті, які найкраще підходять для подорожей зі скромними заощадженнями.

Читайте також Чорна п'ятниця 2022 у Європі: як не потратити зайвого в день шалених знижок

Де найдешевший відпочинок у Європі

За даними Omio, південне іспанське місто Гранада є найкращим європейським напрямком для бюджетного відпочинку. Там можна знати чимало безкоштовних заходів та атракцій – 112, якщо бути точним. Це включає 10 безкоштовних музеїв.

Крім цього, оглядові екскурсії Гранадою є одними з найдешевших у Європі та коштують близько 6 євро. Вечір у місті можна провести в одному з 86 барів і нічних клубів, де пиво коштує трохи більш як 2 євро.

Дослідження також показало, що в Гранаді є 1011 безкоштовних точок Wi-Fi і 143 громадських питних фонтанчиків.

Квиток на звичайний автобус є одним із найдешевших у Європі – 1,40 євро, а якщо купити проїзну картку, то вартість проїзду тоді знижується до 0,83 євро.

Гранада / Фото kuku.travel

Що подивитися в Гранаді

Палацовий комплекс Альгамбра є головною визначною пам'яткою Гранади. Мавританська фортеця спочатку була побудована як оборонна цитадель, а потім стала розкішною резиденцією. Ви можете провести кілька годин, милуючись розкішним ісламським оздобленням і вишуканими підковоподібними арками палаців Насрідів, а також різнобарвними насадженнями у квітучому саду Хенераліфе – літньої резиденції султанів.

Ще однією з найважливіших історичних пам’яток іспанського міста є Кафедральний собор. Це споруда в стилі готики, ренесансу та бароко, будівництво якої тривало понад 180 років. Він залишається незавершеним, оскільки спочатку планувалося дві вежі для фасаду, лише одна з яких була наполовину побудована.

Увечері прогуляйтеся по району Альбайсін, найстарішому в Гранаді. Лабіринт звивистих вулиць уздовж атмосферних будинків. Крім цього, там відкривається чудовий краєвид на Альгамбру. Ба більше, цей район є чудовим місцем, щоб зупинитися в кількох недорогих тапас-барах, де можна випити недорогі напої та безкоштовно поїсти.