Є безліч місць, де можна активно провести вихідні з дітьми у Польщі – від відвідування водних парків до знайомства зі світом казок та фантазій, що особливо подобається маленьким любителям пригод. Закордон 24 за підтримки TransferGo підготував для вас добірку локацій, де можна весело та цікаво провести час. Серед такого розмаїття варіантів ви знайдете щось, що пасує саме для вашої родини.

Читайте також Куди піти на вихідних у великих містах Польщі: добірка для батьків

Шахта Гвідо в Забже


Шахта Гвідо / фото Українська правда

Шахта Гвідо в Забже – це унікальний історичний об’єкт, створений у 1828 році. Перебуваючи тут, ви можете побачити безліч пам’яток. Однією з найвідоміших є оригінальний шахтний стовбур, який побудували у 1931 році. Крім того, вам будуть доступні галереї XIX століття, 100-річна стайня та комбайни.

Особливою цікавинкою цього місця є єдина в Європі підвісна шахтарська залізниця, якою ви також зможете проїхатися. А для тих, хто захоче ще більше розваг, на глибині 320 метрів під землею працюють "Театр на рівні" та "Паб 320".

Науково-технічний центр у Лодзі

Науково-технічний центр / фото lodz.travel

Науково-технічний центр у Лодзі – це незабутнє місце, яке заслуговує на увагу. EC1 – унікальний комплекс з багатьма культурно-мистецькими та освітніми локаціями. Це місце зацікавить дітей старшого віку та дорослих.

Тут є широкий спектр розваг – планетарій, сферичний 3D-кінотеатр, Центр коміксів і наративів та інші. Тож кожен із відвідувачів, незалежно від віку, знайде щось цікаве для себе.

Se-Ma-For у Лодзі


Музей анімації у / Фото wszedobylscy

Музей анімації Se-Ma-For у Лодзі також є чудовим місцем, де можна гарно провести час як дітям, так і дорослим. Казкова стежка музею приваблює своїми веселими героями, такими як Міся Ушатек, Коларгола та Пінгвін Пік-Поку. Наймолодші гості закладу з радістю зустрінуться з такими мультиплікаційними героями, як Параушка та Друзі з нашого лісу.

Якщо ваші малюки ще не знайомі з цими казками та персонажами, то музей анімації Se-Ma-For надасть таку можливість. Крім того, тут проводять майстер-класи, на яких можна навчитися самостійно створювати короткометражні анімаційні фільми!

Centrum Bajki у Пацануві

Centrum Bajki / фото archiconnect

Centrum Bajki у Пацануві – це захопливе місце, де можна зустріти не тільки Koziołka Matołka, а й інших героїв казок з усього світу. Центр має кінотеатр та театр, а також проводить майстер-класи.

У цьому парку розваг ви можете поринути у неймовірну атмосферу пригод. Тут є амфітеатр, мотузковий парк, соляна печера, мінізоопарк, численні мультимедійні станції. Крім цього, у Centrum Bajki розташовані 4 освітні сади: коміксів, казок, легенд та переказів.

Науковий центр Леонардо да Вінчі у Хенцінах


Науковий центр Леонардо да Вінчі / Фото greenvelo

Науковий центр Леонардо да Вінчі у Хенцінах (Свєнтокшиське воєводство) – це чудове місце для дітей, які із захватом переглядають енциклопедії з природничих наук.

Також тут є багато мультимедійних та мехатронних виставок, які можуть зацікавити й дорослих. Один з найцікавіших експонатів – виставка "Людина – надзвичайна машина", яка розглядає різні аспекти будови та функцій людини. Водночас виставка "Людина – гвинтик у машині природи" присвячена екологічним та природничим питанням.

Науковий центр Леонардо да Вінчі пропонує також наукові майстер-класи та шоу для дітей різного віку. Вони проводяться у спеціально обладнаних лабораторіях та можуть допомогти збільшити інтерес до наукової діяльності чи вивчення шкільних дисциплін.

Науковий центр Eksperyment у Гдині

Науковий центр Eksperyment / фото pomorskie.travel

Науковий центр Eksperyment – це чудове місце, що поєднує навчання та розваги. Його відвідування допомагає дітям незалежно від віку ефективно здобувати нові знання, розуміти процеси, що їх оточують, та стимулювати цікавість до дослідження світу.

У науковому центрі діти можуть проводити свої досліди та знайомитись із законами природи, виконувати цікаві експерименти та спостерігати за їхніми результатами.

Ні для кого не секрет, що найкраще навчання – це гра. Тож не втрачайте часу та приїжджайте до Гдині разом із дітьми.

Світ лабіринтів у селі Близний

Світ лабіринтів Близного / Фото juniorowo

Світ лабіринтів у селі Близний (Bliziny) – незвичайне місце, яке обов'язково треба відвідати з дітьми. Тут вони можуть насолоджуватися неймовірним досвідом гри у лабіринтах, які побудовані з різних матеріалів – від соломи та мотузок до дощок, шин та навіть математичних головоломок.

У цьому унікальному музеї також можна відвідати великий дерев'яний лабіринт площею приблизно 1 300 квадратних метрів та масштабний лабіринт на кукурудзяному полі площею близько 3 гектарів. Крім того, відвідувачі можуть дізнатись захопливу історію створення лабіринтів.