До слова, попри ситуацію, що склалася в Україні, деякі із наших національних авіаперевізників продовжують роботу закордоном. Так, цьогоріч українська авіакомпанія МАУ теж увійшла до рейтингу і посіла восьме місце серед найкращих авіакомпаній Східної Європи.

Читайте також Аеропорт Шопена у Варшаві припинив впускати росіян на територію Польщі

Нагорода World Airline Awards від Skytrax, яку ще називають "авіаційним оскаром", користується великою повагою за чіткість процесу та незалежність, без зовнішнього спонсорства чи іншого впливу. Дослідження охоплює понад 350 авіакомпаній, в число яких входять найбільші міжнародні авіакомпанії і невеликі перевізники.

Перше місце у рейтингу авіакомпаній цього року знову, вже увосьме, здобула Qatar Airways. Також Qatar Airways перемогла у номінації найкращий Business Class у світі та найкращі місця в бізнес-класі. У слід за нею на 2 місці Singapore Airlines, Emirates на 3.

10 найкращих авіакомпаній у 2022 році

 1. Qatar Airways
 2. Singapore Airlines
 3. Emirates
 4. ANA All Nippon Airways
 5. Qantas Airways
 6. Japan Airlines
 7. Turkish Airlines
 8. Air France
 9. Korean Air
 10. Swiss Int'l Air Lines

Skytrax також робить рейтинги найкращих лоукост-авіакомпаній. Так, серед лоукост-перевізників вкотре перемогла авіакомпанія AirAsia, а серед лоукостів Європи перше місце отримав Ryanair.

Найкращі лоукост-авіакомпанії світу у 2022 році

 1. AirAsia
 2. Scoot
 3. Southwest Airlines
 4. Ryanair
 5. IndiGo
 6. Vueling Airlines
 7. EasyJet
 8. Jet2.com
 9. Jetstar Airways
 10. Flynas